W czasie XVIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging odwiedziliśmy z kamerą stoisko BIOTEC Lasers Polska. Porozmawialiśmy m.in o nowych urządzeniach MesoTHERM Dual Cit oraz FusioMED Cryoliposculpt.

 

Oglądaj reportaż wideo!

 

- Biotec to jest synonim jakości, innowacji, rozwoju, bezpieczeństwa, skuteczności, ale też przyjaźni. Mamy przyjemność od 7 lat dostarczać naszym klientom w Polsce najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. - mówi Marcin Łyjak, prezes Biotec Laser Polska. 

- Mamy obecnie dwie nowości, jeśli chodzi o aparatury. Pierwszą z nich reprezentuje urządzenie MesoTHERM Dual Cit. Jest to aparatura, która głównie opiera się na radiofrekwencji mikroigłowej. Sprzęt przede wszystkim jest adresowany do przebudowy skóry twarzy, czy także stymulacji mieszków włosowych w zakresie owłosionej skóry głowy. To także aparatura, która służy do redukcji blizn i rozstępów. Umożliwia nam pracę z przebarwieniami, z rozszerzonymi porami, z łojotokową skórą, ze skórą problemową, skłonną do zanieczyszczeń. - kontynuuje Karolina Marcinkowska, kosmetolog i szkoleniowiec Biotec Lasers Polska.

- Drugim urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę jest FusioMED Cryoliposculpt - podkreśla Zuzanna Orwat, kosmetolog i szkoleniowiec Biotec Polska. Kriolipoliza polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Możemy sobie wymodelować sylwetkę w różnych obszarach. Nie tylko brzuch, uda, ale również pośladki, ramiona i, co bardzo ważne, a często bagatelizowane - okolice kolan. - dodaje ekspertka.