Dr Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog, w rozmowie z Zatoką Piękna, opowiedziała o nowej klinice Skin Laser Lubelscy otwartej w Bielsku-Białej, o rozwoju medycyny estetycznej, a także ulubionych zabiegach, wśród których znalazł się zabieg laserowy SonoQueen.

 

 

Polecamy też REPORTAŻ WIDEO z otwarcia drugiej kliniki SKIN LASER LUBELSCY w Bielsku-Białej ->>

 - Mamy bardzo dużo nowoczesnych sprzętów. Bardzo lubię Ultherę. Obecnie nowym odpowiednikiem Ulthery jest urządzenie Sono Queen. Mamy jedno i drugie. Dla mnie to jest świetny zabieg, dlatego że pacjentki od razu mogą wrócić do swoich zajęć, nie ma siniaków, nie ma żadnych śladów, od razu jest około 30% poprawy, natomiast po 3-6 miesięcy następuje całkowity efekt - wylicza dr Lubelska.

System Ulthera, to niechirurgiczny lifting twarzyszyi i dekoltu. Zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek. Regeneracja włókien kolagenowych likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia, np. opadające powieki i kąciki ust.

Sono Quuen, to zabieg dający spektakularne efekty wielowymiarowego liftingu, poprawy napięcia i wygładzenia skóry. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji technologii HIFU, proces przebudowy odbywa się w głębokich warstwach skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej o klinikach Skin Laser Lubelscy ->>