Obdaruj swoich bliskich wyjątkowym upominkiem. Połącz magię świątecznych chwil z magią działania kosmetyków pielęgnacyjnych. Uzdrovisco prezentuje eleganckie zestawy podarunkowe. Idealne, by sprawić radość każdemu – babci, mamie, przyjaciółce. 

 

Uzdrovisco powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla skóry, dla wyglądu, samopoczucia, rozwoju, po prostu dla nas. Ta idea slow care wypływa wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły na co dzień, nie tylko od święta. Naturalnie! Jakie propozycje przygotowała marka Uzdrovisco? 

 

Zestaw Uzdrovisco CZARNY TULIPAN

Zestaw Uzdrovisco CZARNY TULIPAN dojrzała pielęgnacja w dobrym stylu. Cudowny prezent dla każdej kobiety dojrzałej, która ceni naturalną pielęgnację. Połącz magię świątecznych chwil z magią działania kosmetyków pielęgnacyjnych CZARNY TULIPAN INTENSE od UZDROVISCO. Wejdź na wyższy poziom naturalnej pielęgnacji przeznaczonej dla dojrzałych kobiet. Moc składników i fitoceutyków m.in. ekstrakt z czarnego tulipana odżywia, wzmacnia dojrzałą skórę, wygładza i redukuje zmarszczki. Fitoceutyki doskonałe dla każdej kobiety, która już pierwszym kroku pielęgnacji pragnie zadbać o aktywne nawilżenie, wspomaganie równowagi i zapobieganie niedoskonałościom.

CZARNY TULIPAN INTENSE
CZARNY TULIPAN INTENSE

Zestawy prezentowe dostępne w 3 wariantach w drogeriach i na www.uzdrovisco.com

 

Zestaw Uzdrovisco BIOKLINIKA

Zestawy prezentowe Uzdrovisco BIOKLINIKA dla kobiet w 3 przedziałach wiekowych – 50, 60 i 70+ można samemu skomponować z wyjątkowych produktów takich jak: krem przeciwzmarszczkowy ujędrniający 50+, na dzień i na noc, krem przeciwzmarszczkowy odbudowujący 60+, przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 70+, serum mikrozastrzyk na twarz, szyję i dekolt na dzień i na noc 50-70+, krem redukujący zmarszczki pod oczami 50-70+, na dzień i na noc.

Cudowny, własnoręcznie skomponowany prezent dla każdej kobiety w wieku 50-70+, aby skutecznie przywracać nawilżenie, gładkość, jędrność, odżywienie – po prostu piękny wygląd skóry. Formuły przepełnione cennymi składnikami roślinnymi, silnie stymulującymi, zatrzymującymi wodę w skórze, spłycającymi zmarszczki. Podstawą kompozycji powinien być dobrany do wieku krem podstawowy, który zaleca się połączyć z kremem do pielęgnacji okolic oczu i serum z linii Bioklinika.

Seria Bioklinika Uzdrovisco
Seria Bioklinika Uzdrovisco

Cena zestawu zależy od ilości wybranych produktów. 


Zestaw Uzdrovisco VIRTUOSE

Zestaw prezentowy Uzdrovisco Virtuose Krem multi-liftingujący. Bogate Serum Intensywnie odmładzające wygląd, na dzień i na noc, 30 ml. Połączenie dające globalne odmłodzenie wyglądu skóry - dzięki surowcom działającym na wszystkich jej poziomach, zarówno biologicznie jak i fizycznie W całej linii Virtuose zastosowano technikę re-startu młodości skóry dzięki dwóm wiodącym składnikom: Altheostem™, czyli komórkom macierzystym z czarnej malwy oraz LIFT Oleoactif® - gwarantującym idealne napięcie cery od pierwszego użycia.

Uzdrovisco VIRTUOSE
Uzdrovisco VIRTUOSE

 

Produkty są dostępne w drogeriach i na www.uzdrovisco.com