Czas płynie. Zmieniamy się. Świat się zmienia, skóra i jej kondycja także. Są jednak rzeczy niezmiennie dobre: miłość, prawda, uczciwość, życzliwość, uśmiech. Ich wartość nigdy nie przemija. Podobnie jak wartość odpowiedniego nawilżenia i odżywienia dla skóry. To dobre działanie u podstaw, które zawsze procentuje.

 

W linii Uzdrovisco z serii Rokitnik, znajdziecie jedyny na skalę europejską epigenetyczny ekstrakt z nasion tej rośliny – ten wyjątkowy ekstrakt ma naprawdę imponujące badania! Niezwykle cenny dla skóry działa precyzyjnie na poziomie komórkowym, aby skutecznie chronić, pobudzać, wzmacniać, ujędrniać i zabezpieczać przed przenoszeniem uszkodzeń. Jego precyzyjne działanie przekłada się na ponadprzeciętne efekty poprawy jędrności i gęstości skóry, silne przeciwdziałanie wiotkości! W fitoceutykach Uzdrovisco znajdziemy najwyższe zalecane stężenia tego surowca. Bo nie chodziło o to, żeby mieć unikalny składnik, ale żeby mógł on działać w skórze.

Ekstrakt z nasion rokitnika, z uwagi na biologicznie aktywne związki o charakterze flawonoli, wykazuje wielokierunkowe oddziaływanie odżywcze, przeciwzmarszczkowe i regenerujące na skórę. Z uwagi na działanie ochronne wobec kolagenu, doskonale sprawdza się w preparatach dla skóry dojrzałej. Może mieć zastosowanie w pielęgnacji cery podrażnionej nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, a glikozydy kemferolu, izoramnetyny i kwercetyny, o charakterze antyoksydacyjnym chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.Zapewnia doskonałą pielęgnację i dodatkowy bonus przeciwstarzeniowy w każdym wieku.

100% zalecanej dawki selektywnego ekstraktu z rokitnika:
• Ujędrnia +18%*
• Zwiększa gęstość skóry +26%*
• Wzmacnia jej struktury i chroni

Selektywne. Wyizolowane. Naturalne. Takie są nasze składniki roślinne. Najwyższej jakości „esencje”, standaryzowane i mianowane na aktywne molekuły. Bo warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa.

Linia Uzdrovisko Rokitnik
Linia Uzdrovisco Rokitnik


W skład linii Rokitnik Uzdrovisco wchodzą:
Całodniowy krem nawadniający Stworzony dla każdej kobiety, szczególnie z cerą normalną, mieszaną lub tłustą, która wie, że od nawilżenia zaczyna się wszystko co dobre dla skóry. Dlatego od poranka do wieczora pragnie zapewnić jej odpowiedni poziom nawodnienia. Stawia na składniki naturalne, bo wie, że mają wielką moc. Że dają nadzieje na odzyskanie komfortu, miękkości i gładkości.
• Intensywnie nawilża dzięki mikroalgom, które działają silniej od kwasu hialuronowego
• Wygładza
• Ujędrnia wzmacniając struktury skórne
• Daje miękkość

Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu. Selektywne mikroalgi (100% zalecanej dawki) – ultranawilżające, zaawansowane reaktywatory epidermalnego kwasu hialuronowego. Przywracają prawidłowe nawilżenie, wpływają na dobre funkcjonowanie skóry, stymulują produkcję ceramidów i odbudowują NMF (naturalny czynnik nawilżający). Silnie, wielopoziomowo nawilżają. Trehaloza (100% działającej dawki) – naturalny disacharyd, który silnie ochroni proteiny przed uszkodzeniami, utrzymuje prawidłowe nawilżenie i hamuje degradację lipidów. Wzmacnia barierę naskórkową i indukuje proces sprzątania komórkowego (odkrycie uhonorowane nagroda Nobla), przedłużając życie komórek. Kwas hialuronowy – naturalnie występuje w skórze. Jest niczym „zbiornik” na wodę. Silnie ją zatrzymuje, dba o prawidłowe uwodnienie białek, wpływa na jędrność, elastyczność, miękkość i wygładzenie. W kremie znajdziesz także: skwalan, masło Shea i inne naturalne emolienty.


Całodniowy krem odżywczy

Stworzony dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, która wie, że w życiu czasem potrzebne jest wzmocnienie… także skóry. Dlatego od poranka do wieczora pragnie zapewnić jej efektywne, naprawcze odżywienie, które wzmocni barierę naskórka i da niewidzialną ochronę. Intensywnie odżywia i wzmacnia za sprawą koktajlu lipidowego. Wygładza. Ujędrnia wpływając na odbudowę struktur skórnych. Zapewnia lekkość aplikacji. Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu. Naprawczy koktajl lipidowy – masło Shea, skwalan, olej kokosowy. Niezwykle efektywne połączenie o znaczącej sile odżywiania, odnawiania płaszcza hydrolipidowego i wzmacniania bariery naskórkowej. Pokrywa skórę cenną, ochronną powłoką, uszczelnia ją i wzmacnia. Fermenty olejowe – pochodzące m.in. z oleju z moreli, ze słodkich migdałów, z oliwek i słonecznika. Wykazują silne własności odżywczo-naprawcze (dzięki obecności NNKT) pokrywają skórę aksamitną powłoką. Delikatną, przyjemną i bardzo skuteczną. W kremie znajdziesz także: arcydziegiel, aloes, galusan epigalokatechiny, naturalne emolienty.

 

Roślinna maska nawilżająca

Stworzona dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, która wie, że od nawilżenia zaczyna się wszystko co dobre dla skóry. Dlatego pragnie dostarczać skórze uderzeniowe dawki nawilżenia, które szybko poprawią stan skóry. Ta Maska szybko i intensywnie nawilża. wygładza i widocznie zwęża pory skóry, ujędrnia, poprawia gęstość, daje miękkość, komfort oraz relaks.
Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu. Koniczyna (100% zalecanej dawki) – znacząco zmniejsza pory skóry. Standaryzowany na biochaninę A.
W potrójnym mechanizmie działa na obniżenie produkcji sebum i zwiększenie zdolności do kurczenia sieci kolagenowej, dzięki czemu zwęża pory. Redukuje ich wielkość i ilość nawet o 80% (badania in-vitro)! Glukonolakton, algi, wit. E i hemiskwalan – mieszanina bardzo silnie nawilżających składników oraz lipidowych wzmacniaczy, aby razem dać efekt skutecznego nawodnienia skóry. W masce nawilżającej znajdziesz także: olej migdałowy, olej buriti.

Roślinna maska nawilżająca Uzdrovisco
Roślinna maska nawilżająca Uzdrovisco 

Roślinnie aktywne serum na promienność i nawodnienie

Dla każdej kobiety, która szuka naprawdę skutecznego nawilżenia i stymulacji skóry. Stawia na zaawansowane, naturalne, biologicznie aktywne rozwiązania, by intensywnie poprawiać nawilżenie, działać wzmacniająco na barierę naskórkową, przywracać skórze tzw. hydroblask i zapewniać natychmiastowy efekt świetlistej, promiennej cery.
To serum:
• zapewnia efekt szybkiego i długo utrzymującego się nawilżenia
• poprawia kondycję skóry od pierwszego użycia
• pomaga szybko odzyskać skórze suchej i odwodnionej komfort, miękkość i zdrowie
• sprawia, że skóra wygląda na bardziej promienną
• pomaga przywracać tzw. hydroblask
• redukuje szorstkość, wygładza
• działa ochronnie na naczynia krwionośne dzięki trokserutynie
• działa przeciwstarzeniowo

Selektywne mikroalgi (100% zalecanej dawki) – poprawiają nawilżenie dzień pod dniu i robią to skuteczniej od kwasu hialuronowego! To zaawansowany koncentrat oligofurcellaranu z czerwonej algi morskiej, który działa na powierzchni jak kwas hialuronowy, poprawia zwartość i szczelność bariery naskórkowej, stymuluje produkcję ceramidów, zwiększa ilość kwasu hialuronowego w naskórku. Już po jednym dniu zapewnia taki poziom nawilżenia, jak kwas hialuronowy po dwóch tygodniach!
Kwas hialuronowy 4D (zalecana dawka) – Dzięki obecności czterech różnych rozmiarów cząsteczek działa zarówno na powierzchni, w naskórku i w skórze właściwej. Świetnie nawilża, zmiękcza i wygładza.

Ekstrakt z rokitnika – działa silnie przeciwrodnikowo, chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.
Witamina B3 (zalecana dawka) – działa wszechstronnie przeciwstarzeniowo: nawilża, reguluje wydzielanie sebum, przyspiesza odnowę komórkową, poprawia elastyczność i gładkość, rozjaśnia przebarwienia. Redukuje zmarszczki.
Trokserutyna (zalecana dawka) – najlepiej przyswajalna forma rutyny. Działa wzmacniająco i ochronnie na naczynia krwionośne i limfatyczne: zwiększa ich elastyczność i przepuszczalność. Koi i redukuje zaczerwienienia.
Naturalna mika - jej niewielki dodatek daje natychmiastowy efekt naturalnie promiennej, zdrowej cery.
W tym serum znajdziesz także: pantenol oraz nawilżające i ochronne polimery cukrowe.