W 2023 roku dbamy o przyjemność i przytulność. W modzie trend #vanilla girl, to zatopiona w mlecznych beżach estetyka, pełna bieli i kremu, stawiająca na wygodę, kobiecość, ciepło i delikatność.

 

Styl wnętrz i codzienność? Miękkie, otulające ciało tkaniny, puszyste kocyki, poduchy i aromatyczna kawa pita przy blasku świecy. Moda? To miłe w dotyku nauszniki, oversizowe swetry w kolorach kawy z mlekiem i miękkie płaszcze oraz pluszowe torebki i koniecznie słodki, waniliowy zapach. To ekologiczne i naturalne materiały z myślą o Planecie.


Kim jesteś, #vanillagirl?

Vanilla girl to stonowana, lecz aktywna kobieta, która dba o siebie holistycznie: o swój ubiór, wygląd, ale też zdrowie i sferę zawodową. Uprawia jogę, sumiennie pracuje pnąc się ambitnie po szczeblach kariery, bezinteresownie pomaga innym, dbając jednak o swój rozwój i przyjemności. Jest blisko przyrody i czerpie inspiracje z Natury.


Vaniliowe, komfortowe kosmetyki

Trend przenosi się również na pielęgnację. #Vanilla girl lubi sprawdzone przez naukę składniki, lecz w przyjaznym, roślinnym wydaniu. Dlatego roślinna, biologicznie aktywna, naturalna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych jest jej szczególnie bliska. Wybiera proekologiczne rozwiązania łączące szacunek do natury, z bezpieczeństwem, skutecznością i ultraprzyjemnymi doznaniami – dlatego jej serce podbija seria Narcyz marki Uzdrovisco, niejako stworzonej w tym trendzie.

Marka UZDROVISCO powstała, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego, co dobre dla skóry, dla wyglądu, samopoczucia, rozwoju, po prostu dla kobiety. Ta idea slow care wypływa wprost z przekonania założycielek marki, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myślimy. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły.


Narcyz poetów – komfortowa vaniliowa pielęgnacja w domowym zaciszu

Najnowszym odkryciem marki jest nektar komórkowy z narcyza poetów – niezwykle skutecznie ujednolica koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia (w trzystopniowym mechanizmie) i chroni przed powstawaniem kolejnych, spowodowanych wpływem promieni UV. Za to działanie odpowiada również 100% naturalna wit. C – najnowszej generacji! Stabilna, dobrze wnikająca, bioaktywna (tetraizopalmitynian askorbylu). Rozjaśnia, przywraca blask, stymuluje produkcje kolagenu, chroni przed wolnymi rodnikami i przeciwdziała zmarszczkom.
Te i inne cenne składniki znajdziemy w serii Narcyz Uzdrovisco, która obejmuje następujące kosmetyki:

  • Nektarowa maska z kwasami oczyszczająco-rozjaśniająca  
  • Nektarowa pianka enzymatyczna dla rozjaśnienia cery 
  • Nektarowe serum rozświetlające na twarz, szyję, dekolt i pod oczy
  • Nektarowy krem nawadniający dla rozjaśnienia cery 
  • Nektarowy krem odżywczy dla rozjaśnienia cery
  • Nektarowy tonik-esencja bezwacikowy dla rozjaśnienia cery

    Nektarowy całodniowy krem odżywczy dla rozjaśnienia cery Uzdrovisco
    Nektarowy całodniowy krem odżywczy dla rozjaśnienia cery Uzdrovisco 

UZDROVISCO powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla skóry, dla wyglądu, samopoczucia, rozwoju, po prostu dla nas. Ta idea slow care wypływa wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły.

Kosmetyki UZDROVISCO to uczciwa, roślinna, biologicznie aktywna, naturalna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych lub mianowanych na konkretną substancję aktywną (przygotowanych podobnie, jak do leków ziołowych). Bo uważamy, że warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa. Stosujemy optymalne, najwyższe dawki, dzięki którym kosmetyk naturalny przemienia się w skuteczny fitoceutyk!
MAMY SWOJE NATURALNIE DOBRE ZASADY