Marka NYX Professional Makeup ogłosiła premierę limitowanej kolekcji kosmetyków do makijażu, upamiętniającej długo wyczekiwaną kontynuację produkcji 20th Century Studios, Avatar: Istota wody.

 

Kolekcja została zainspirowana postaciami z filmu, a także żywymi, świetlistymi barwami, które można spotkać na lądzie oraz w podwodnym świecie Pandory. W kolekcji znajdują się ekscytujące, nowe, wegańskie, cruelty free produkty: palety, rozświetlacze, pomadki, błyszczyki, farbka do ciała i spray do utrwalania makijażu.

  • Paleta cieni do oczu z 24 przyciągającymi wzrok odcieniami odzwierciedlającymi bujne lasy i rozświetlające morza;
  • Paleta Paradise z sześcioma rozświetlaczami i różami;
  • Rozświetlacze w sztyfcie Biolume inspirowane klanami Na'vi;
  • Szminki w dwóch odważnych odcieniach inspirowanych dzikimi, królewskimi przywódcami filmu;
  • Świetliste błyszczyki do ust w trzech elektryzujących odcieniach;
  • Intensywnie napigmentowana farbka SFX Na'vi w oficjalnym niebieskim kolorze Avatar
  • Spray do utrwalania makijażu w formie mgiełki, nasycony morskimi składnikami.
  • Oprócz tego, że wszystkie te produkty są wegańskie i cruelty free. Palety, szminki, mgiełka do twarzy i farby są tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu, minimalizując odpady, a tym samym wpływ na środowisko.
NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody
NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody

Aby uczcić premierę filmu Avatar: Istota wody, w ramach kampanii „Keep Our Oceans Amazing”, Disney, Avatar i NYX Professional Makeup zapraszają wszystkich do wsparcia The Nature Conservancy, globalnej organizacji non-profit zajmującej się ochroną środowiska. Zachęcamy fanów do udziału w wyzwaniu w mediach społecznościowych, które wspiera środowisko wodne. Od 30 listopada 2022 r. do 28 lutego 2023 r. za każdy post w mediach społecznościowych, w którym wykorzystano oznaczenia #NYXCosmeticsForAvatar, #KeepOurOceansAmazing i #AvatarTheWayOfWater, marka NYX Professional Makeup przekaże do 50 000 USD na rzecz organizacji The Nature Conservancy i jej wysiłków na rzecz ochrony naszych oceanów oraz 10 zagrożonych gatunków zwierząt i ich siedlisk.

Jako marka kosmetyczna znana z wprowadzania odważnych kolorów w makijażu profesjonalnym, jesteśmy podekscytowani, że współpracujemy z Avatar: Istota wody wyprodukowanego przez 20th Century Studios, by pomóc ożywić tętniący życiem i kolorowy świat Pandory dzięki tej wyjątkowej kolekcji” - powiedział Yann Joffredo, globalny prezes marki NYX Professional Makeup. „W połączeniu z kampanią Avatar: Istota wody „Keep Our Oceans Amazing” oraz misją organizacji The Nature Conservancy mającą na celu ochronę gruntów i wód, od których zależy życie na ziemi, jesteśmy dumni z oferowania przemyślanych wegańskich formuł, cruelty free w ramach naszego zobowiązania do oferowania odpowiedzialnej oferty produktów. Cieszymy się, że możemy połączyć te niezwykle istotne inicjatywy i wspierać dodatkowo sprawę, która jest zgodna z podstawowymi wartościami naszej marki”.

 Kolekcja będzie dostępna stacjonarnie w wybranych sklepach Rossmann i Hebe oraz u naszych partnerów online – Cocolita, E-Zebra, LadyMakeup oraz Makeup.pl

NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody
NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody

O marce NYX Professional Make Up

NYX Professional Makeup to nowoczesna, profesjonalna marka kosmetyków do makijażu dostępna dla wszystkich, która znajduje się w samym sercu pojawiających się trendów makijażowych. Lider w światowym przemyśle kosmetyków kolorowych, NYX Professional Makeup to profesjonalne produkty do makijażu w szerokiej gamie różnorodnych odcieni. Jednak marka NYX Professional Makeup to nie tylko kosmetyki kolorowe, ale przede wszystkim globalna społeczność – w błyskawicznym tempie marka została zaadaptowana przez internetowo-zakręconych fanów piękna i makijażu, artystów oraz niezwykle utalentowanych samouków. Miliony selfie, tutoriali i snapów później, stali się oni partnerami marki, którzy nie tylko wpływają na innych fanów makijażu, ale na to, jakie produkty marka wprowadza na rynek. Rezultat? Najgorętsza i najszybciej rosnąca linia kosmetyków kolorowych stworzona przez i dla wszystkich makijażowych kameleonów. Marka NYX Professional Makeup, której siedziba główna znajduje się w sercu Los Angeles, jest dostępna w ponad 70 krajach, u ponad tysiąca sprzedawców detalicznych, obejmujących specjalistyczne sklepy kosmetyczne i modowe, sklepy wolnostojące oraz drogerie.

O 20th Century Studios Avatar:Istota wody

Akcja filmu „Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć. W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet. „Avatar: Istota wody" w kinach od 16 grudnia 2022 r.

NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody
NYX Professional Makeup, Avatar: Istota wody

O organizacji The Nature Conservancy

The Nature Conservancy to globalna organizacja zajmująca się ochroną środowiska, której celem jest zachowanie gruntów i wód, od których zależy życie na ziemi. Kierując się nauką, tworzy innowacyjne, praktyczne rozwiązania dla najtrudniejszych wyzwań naszego świata, tak aby przyroda i ludzie mogli wspólnie egzystować. Organizacja przeciwdziała zmianom klimatu na niespotykana dotąd skalę, chroni grunty, wody i oceany, dostarczając żywność i wodę w sposób zrównoważony oraz pomagając uczynić miasta bardziej zrównoważonymi. Organizacja The Nature Conservancy wspiera globalny cel ochrony 30% oceanów, lądów i słodkiej wody na naszej planecie w ciągu następnej dekady. Aby przyczynić się do tego celu, TNC zamierza zachować ponad 10% powierzchni oceanu światowego do 2030 roku. Pracując w 76 krajach i terytoriach: w 37 poprzez bezpośredni wpływ na ochronę, a w 39 poprzez partnerów, stosuje podejście oparte na współpracy, które angażuje lokalne społeczności, rządy, sektor prywatny i innych partnerów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.nature.org lub obserwuj @nature_press na Twitterze.