Specjalizujący się w chirurgii i medycynie estetycznej gabinet Medimel ze Szczecina, to kolejne miejsce, które oferuje innowacyjny program Joy by Motiva. O tym, że tam, gdzie w grę wchodzi medycyna i piękno, nie ma miejsca na kompromisy, rozmawialiśmy z dr n. med. Katarzyną Ostrowską-Clark - specjalistą chirurgii ogólnej i estetycznej oraz właścicielką placówki Medimel.

 

Oglądaj film edukacyjny!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Prywatna praktyka chirurgii estetycznej Medimel, którą stworzyła dr n. med.  Katarzyna Ostrowska-Clark, istnieje od 2008 r. i cieszy się uznaniem pacjentek oraz pacjentów nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Dr Ostrowska-Clark to chirurg z przeszło dwudziestoletnim doświadczaniem, która w tym czasie wykonała wiele zabiegów chirurgii piersi przeprowadzonych we własnej placówce.

Obecnie oprócz prowadzenia prywatnego gabinetu zajmuje się nauczaniem akademickim w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, ale też nieustająco poszerza swoją wiedzę podczas licznych szkoleń i praktyk na całym świecie czy biorąc udział w projektach badawczych. W swojej praktyce lekarskiej sięga wyłącznie po sprawdzone i bezpieczne rozwiązania takie, jak implanty Ergonomix firmy Motiva.

- W 2014 r. przeprowadziłam po raz pierwszy operację z użyciem implantów silikonowych firmy Motiva. Moim zdaniem Motiva jest najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem dla moich pacjentek - powiedziała w rozmowie z Zatoką Piękna dr Ostrowska-Clark. - Implanty Ergonomix charakteryzują się bardzo dużą elastycznością i absolutną pamięcią kształtu. Dzięki temu w naturalny sposób poddają się uciskom, napięciom i naprężeniem powstającym w codziennej aktywności fizycznej.

 

Innowacyjne implanty Ergonomix2®

W ofercie Medimel dostępna jest również najnowsza i najbardziej zaawansowana linia endoprotez oferowanych przez firmę Motiva. To implanty Ergonomix2®, które cechuje wyjątkowy poziom miękkości i ponadprzeciętna wytrzymałość. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że dzięki zastosowanym technologiom zawsze wracają one do swojego pierwotnego położenia. Przy ich opracowaniu zastosowano cały szereg patentów, które sprawiają, że ich użytkowanie staje się komfortowe i jest bezpieczne dla zdrowia.

- Od wielu lat śledzę rozwój technologiczny firmy Motiva. Za tym rozwojem idzie też doskonały system szkoleń dla lekarzy na świecie, dzięki któremu możemy zapoznać się z najnowszymi technikami operacyjnymi i wymienić się swoimi doświadczeniami na międzynarodowym forum. Najbardziej jednak podziwiam to, z jaką uwagą firma słucha opinii pacjentek i jak poważnie opinie te są brane pod uwagę przy opracowywaniu nowych rozwiązań - wyjaśnia dr Ostrowska-Clark. - Przykładem takiego właśnie podejścia są implanty Ergonomix2®, których powłoka została tak opracowana, aby można było je wszczepić prepektoralnie nawet bardzo szczupłym pacjentkom, których tkanki są relatywnie bardzo cienkie. Ergonomix2® zachowują się bardzo naturalnie, ich brzegi są praktycznie niewyczuwalne nawet przy niewielkiej pokrywie tkankowej pacjentki.

Wielkim atutem proponowanego przez firmę Motiva produktu jest możliwość wprowadzenia ich za pośrednictwem niewielkiego nacięcia albo specjalnego rękawa. Wszystko dzięki ich dużej plastyczności. To pozwala na zminimalizowanie efektów ubocznych po operacji - ślady po zabiegu są ledwo zauważalne, a proces gojenia przebiega szybciej.

 

Program JOY by Motiva®

Implanty Ergonomix2® dostępne są wyłącznie w ramach programu JOY by Motiva. Medimel znajduje się wśród tych gabinetów, które biorą w nim udział. Satysfakcja i bezpieczeństwo to główne cele programu JOY. Właśnie dlatego program obejmuje Wydłużoną Gwarancję Motiva, jak również zupełnie nową w tej branży inicjatywę, skupiająca się na pacjentce: Woman’s Choice Program.

Wszystkie implanty Motiva są objęte gwarancją Always Confident Warranty, obejmującą pęknięcia w okresie użytkowania produktu, jak również Polityką Wymiany Produktu. JOY to jedyny program Motiva zapewniający 5-letnią Wydłużoną Gwarancję bez dodatkowych opłat. W celu aktywacji należy zarejestrować implanty w ciągu 90 dni od operacji.

Więcej o programie JOY by Motiva na stronie motiva.info.pl

Na zabiegi zapraszamy do Medimel