Ostre i wyraźne widzenie to marzenie wielu osób, szczególnie tych, które zmagają się z wadami wzroku. Co zrobić, aby osiągnąć cel? Jakie soczewki zapewniają największy komfort widzenia w każdej sytuacji? 

Nowoczesne i funkcjonalne soczewki multifokalne

Dla wymagających użytkowników stworzone zostały świetnej jakości jednodniowe soczewki multifokalne ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY, które zapewniają doskonałe i wyraźne widzenie w każdych warunkach. Tym, co wyróżnia produkt, jest jego wyjątkowa funkcjonalność. kontaktowe bardzo łatwo się zakłada i zdejmuje, a dzięki specjalnym oznaczeniom stron nie popełnimy błędu przy ich aplikacji.
Funkcjonalność jednodniowych, multifokalnych soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY wynika z ich specyficznej konstrukcji. Strefa optyczna została zoptymalizowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom największą skuteczność i efektywność działania. Osoby z wadą wzroku mogą widzieć ostro i wyraźnie zarówno z bliska, jak i z daleka, a także na dystansach pośrednich.

Technologia TearStable™ zapewnia najwyższy komfort użytkowania i świetne widzenie. Unikalna konstrukcja sprawia, że cała powierzchnia soczewki jest przez cały czas odpowiednio nawilżona.

Jednodniowe soczewki idealne dla każdego

Zaletą soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY jest to, że można dzięki nim widzieć wyraźnie wszędzie i w każdych warunkach. Ostrość widzenia jest bardzo ważna bez względu na wiek, rodzaj wady wzroku czy tryb życia ich użytkownika. Soczewki świetnie sprawdzą się zarówno u osób aktywnych, jak i tych pracujących przy komputerze, a także u seniorów.

Ostrość widzenia dzięki soczewkom multifokalnym ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY zawsze będzie dobrej jakości. Zostały one wykonane w sposób, który zapewnia komfort i wygodę bez względu na warunki, w jakich będą wykorzystywane.

Soczewki, które sprawdzą się w każdych warunkach

Soczewki multifokalne to nowoczesne rozwiązanie dla osób, którym zależy na doskonałym widzeniu w każdych warunkach. Dużą zaletą jest fakt, że ich konstrukcja chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Soczewki multifokalne zapewniają 100% ochrony przeciw promieniowaniu UVB i 99,9% przeciwko promieniowaniu UVA. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów chroniących wnętrze oka, przede wszystkim rogówkę i struktury znajdujące się w głębi gałki ocznej. Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie mogą jednak zastępować okularów przeciwsłonecznych chroniących przed promieniowaniem UV lub gogli ochronnych, ponieważ nie zakrywają całkowicie oka i okolic oczu.

Soczewki multifokalne świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz przy różnym oświetleniu. Innowacyjna technologia filtra światła OptiBlue™ odpowiada za skuteczne filtrowanie światła niebiesko-fioletowego. Na jego działanie narażeni są wszyscy i wbrew pozorom nie jest ono konsekwencją korzystania wyłącznie ze smartfonów, telewizorów czy monitorów, bo największym jego źródłem jest słońce. Światło niebiesko-fioletowe dość istotnie wpływa na wzrok, powoduje bowiem, że nerwy wzrokowe stale kurczą się i rozluźniają, aby zapewnić odpowiednio ostre widzenie. Ciągłe ogniskowanie nadwyręża nerwy i sprawia, że oczy szybciej się męczą. Soczewki pozwalają zredukować problem, a tym samym zapobiegają zmęczeniu i gwarantują ostre widzenie.