Ania już od dłuższego czasu miała ochotę na zmianę fryzury i wizerunku. Razem z naszą bohaterką udaliśmy się do salonu fryzjerskiego "Suszarka", gdzie poddaliśmy Anię totalnej METAMORFOZIE. Oglądajcie pilotażowy odcinek programu Zatoki Piękna "Twoje włosy w rękach ekspertów", realizowanego wspólnie z marką KEMON.

 

   

 

Zmiana wizerunku od czasu do czasu potrzebna jest każdemu. Jego nieodłączną częścią jest zwykle wizyta u fryzjera, dlatego teraz, na fali postanowień noworocznych, redakcja Zatoki Piękna postanowiła zaprezentować wam swój nowy program wideo i – mówiąc krótko – oddać włosy w ręce ekspertów.

- Każdy z nas chce jak najdłużej zachować nie tylko ładny, ale i zdrowy wygląd włosów. Razem ze współpracującymi z nami ekspertami KEMON postanowiliśmy pokazać naszym czytelnikom, jak w profesjonalny, bezpieczny sposób zadbać o włosy. Wskazanie im najlepszej jakości metod, procedur zabiegowych, nowoczesnych technologii i produktów w nowym formacie wideo wydało nam się naturalną odpowiedzią na ich potrzeby, mówi Estera Gabczenko, pomysłodawczyni programu i redaktor naczelna portalu Zatoka Piękna.

 

Fryzura czyni cuda

Do programu zgłosiło się wiele marzących o fryzjerskiej metamorfozie dziewczyn i kobiet, spośród których redakcja wybrała Anię. - Na udział w programie "Twoje włosy w rękach ekspertów" portalu Zatoka Piękna zdecydowałam się, ponieważ już od dłuższego czasu miałam ochotę na zmianę mojego wizerunku i liczę, że dzisiaj się to uda – powiedziała nam w trakcie swojej przemiany uczestniczka pierwszego odcinka.

Razem z Anią udaliśmy się do salonu fryzjerskiego w Gdańsku "Suszarka" Kamila Mazura. Wizytę rozpoczęła wstępna ocena włosów, która pokazała, że uczestniczka zgłosiła się do nas w odpowiednim momencie. Stylista fryzur po ocenie włosów nowej klientki zdecydował się na ich skrócenie.

W salonie włosy Ani poddano też delikatnemu rozjaśnieniu wplecionemu w naturalny odcień włosów. W tym celu użyto rozjaśniacz w proszku Lunex DECAP SUPER na bazie olejków kosmetycznych i niebieskiego pigmentu, który pozwolił zneutralizować ciepłe tony. Dalej zastosowano kremową farbę Coloring zapewniającą oczekiwany przez naszą modelkę naturalny rezultat. Efekt było widać gołym okiem, ale jak to w życiu bywa, aby go utrzymać, należy później przyłożyć się do pielęgnacji domowej.

 

Włosy w rękach eksperta

W pielęgnacji włosów farbowanych ważne jest to, jak i czym będziemy je myć i odżywiać również w domu. Niestety wszystkie mocniejsze detergenty będą powodowały szybsze wypłukiwanie się koloru. Dlatego dobrze jest stosować produkty oparte na składnikach, które skutecznie ochronią włosy i zapewnią im wystarczający poziom nawilżenia. Także w tej kwestii Kamil Mazur okazał się niezawodny i wyjaśnił, jak dokładnie należy pielęgnować włosy po koloryzacji. W przypadku włosów Ani, idealnie sprawdzi się szampon ACTYVA Colore Brillante, gdzie głównymi składnikami są ekstrakt z borówki amerykańskiej oraz pestek czarnej wiśni. Ważną rolę odgrywają tez zawarte w nim składniki aktywne: związki kationowe, mikroemulsje silikonowe i ochronne filtry UV.

Na Anię czekały jeszcze dwie niespodzianki. Modelka przeszła totalną metamorfozę! Po zmianie fryzury zaproponowaliśmy Ani lekki makijaż dzienny w wykonaniu Izabeli Jurczak z MakeUp Room w Gdańsku oraz nową niebanalną stylizację, o którą zadbała Malwina Kotlińska, właścicielka butiku Stylowa w Gdańsku. Wybrana przez nią bluza bomberka w kwiaty okazała się doskonałym dopełnieniem czarnej spódnicy z tiulem za kolano, do której Ania założyła płaskie, czarne botki.

Efekt WOW został osiągnięty! Ania w nowej fryzurze, z dobrze wykonanym makijażem i w wygodnej, oryginalnej stylizacji była gotowa na podbój świata!

 

Zobaczcie zdjęcia backstagowe!