Wypełniacze z kwasem hialuronowym znajdują zastosowanie nie tylko w zabiegach na twarz czy dłonie, ale również z zakresu urologii estetycznej, w tym w zabiegach powiększania penisa. Więcej o mniej znanych procedurach i ich efektach opowiedział nam lek. Michał Janiszewski, specjalizujący się w urologii i urologii estetycznej w Klinice Pawlikowski.

 

Oglądaj film o zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Nie tylko odmładzanie twarzy i dłoni, ale również zabiegi dla mężczyzn – preparaty Neauvia dzięki szerokiej ofercie pozwalają także na przeprowadzanie zabiegów w okolicach intymnych u panów. Umożliwia je m.in. Neauvia Intense, preparat o możliwie najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego, dający efekt objętości i mający wysoki stopień adaptacji w miejscu iniekcji.

- Główne zastosowanie kwasu hialuronowego w urologii estetycznej w Klinice Pawlikowski ma na celu zwiększenie objętości penisa, zwiększenie jego obwodu, długości w stanie relaksacji, przez to zwiększają się doznania podczas stosunku seksualnego – mówi lek. Michał Janiszewski, specjalizujący się w urologii i urologii estetycznej.

Neauvia Intense to preparat o wysokiej lepkości oraz plastyczności, twardszy od podobnych produktów, dzięki czemu nie migruje po podskórnym podaniu. Przekłada się to na jego szersze zastosowanie, co bezpośrednio wpływa na większą satysfakcję ze stosunków seksualnych.

- Kolejnym zastosowaniem kwasu hialuronowego w urologii estetycznej jest powiększenie żołędzi penisa, czyli jesteśmy w stanie osiągnąć większe rozmiary żołędzi przez co zwiększyć też powierzchnię stymulacji podczas stosunku – opowiada urolog. - Drugim zastosowaniem w obrębie żołędzi poza powiększeniem jej obwodu jest również wydłużenie stosunku seksualnego – dodaje.

Podczas zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonuje się jedno wkłucie, po czym preparat rozprowadzany jest pod skórą na całej długości prącia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. - Zabieg powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowym jest bardzo prostą procedurą, mało inwazyjną i trwa od 5 do 10 minut – podkreśla lek. Michał Janiszewski.

Efekty zabiegowe utrzymują się nawet dwa lata. - W przypadku kwasu hialuronowego podanego w trzon penisa możemy się spodziewać efektu trwającego od roku do dwóch. Natomiast jeżeli chodzi o kwas hialuronowy podany w żołądź penisa, to dzięki zastosowaniu preparatu Neauvia, który jest dość twardy, możemy również ten kwas podać dość płytko, dzięki czemu efekt może trwać nawet półtora roku – podsumowuje urolog.

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Pawlikowski

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.