Jednym z niekwestionowanych hitów tego roku jest zabieg SCHWARZY - ekspert w rzeźbieniu mięśni brzucha, pośladków i ud. Wszyscy, którzy stosują diety i trenują w celu spalania tkanki tłuszczowej lub budowy mięśni, marzą by ćwiczenia były łatwiejsze i bardziej efektywne. Okazuje się, że umięśnione ciało można uzyskać dzięki nowoczesnej technologii! Zobacz, jak wygląda zabieg Schwarzy w Sky Clinic.

 

Oglądaj zabieg Schwarzy!

 

O zabiegu Schwarzy opowiada Joanna Jaworska - fizjoterapeutka i absolwentka kosmetologii estetycznej w SKY Clinic.

Jest to zabieg przeznaczony zarówno dla osób aktywnych fizycznie jako uzupełnienie treningu, jak również dla osób, które za aktywnością fizyczną nie przepadają, a również chciałyby popracować nad swoją rzeźbą. Do zabiegu wykorzystujemy sprzęt firmy Deka. Jest on wyposażony w duże głowice, które podczas zabiegu umieszczamy na dużych partiach mięśniowych, takich jak brzuch, pośladki, ramiona czy uda. Głowice emitują pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, które pobudza jednostki motoryczne, powodując, że mięśnie bardzo silnie się kurczą. - wyjaśnia Joanna Jaworska

Podczas jednej sesji zabiegowej SCHWARZY zapewnia od 20 000 do 60 000 skurczy w ciągu pół godziny.

To urządzenie pozwala nam na wybór podczas zabiegu programów: od programów aerobowych, które umożliwiają spalanie tkanki tłuszczowej poprzez programy wzmacniające siłę, do programów budujących masę mięśniową. Zabieg jest bardzo przyjemny, a kiedy my odpoczywamy, nasze mięśnie wykonują bardzo intensywną pracę. Rekomendowana ilość zabiegów Schwarzy wynosi między 4 a 8, a czas trwania zabiegu wynosi około 30-40 min.” - dodaje fizjoterapeutka.

 

Więcej o technologii Schwarzy na: itpestetyka.pl

Poznaj ofertę zabiegową SKY Clinic na: skyclinic.pl