Kriolipoliza, to nic innego jak wymrażanie komórek tłuszczowych, pozwalające pozbyć się nadmiaru tłuszczu najczęściej z obszaru brzucha, bioder, ud, pośladków, łydek, ramion czy podbródka.  CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do likwidacji komórek tłuszczowych i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. Zapraszamy do obejrzenia filmu z zabiegu.

 

Oglądaj zabieg CoolTech!

 

O zabiegu kriolipolizy Cooltech opowiada Anna Filip, kosmetolog Gold SPA by Hotel Beskid.

- Technologia Cooltech pracuje w temperaturze -8C, poprzez kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej zwane kriolipolizą. Urządzenie w bezpieczny sposób doprowadza do zniszczenia komórek tłuszczowych i zmniejszenia ich ilości aż do 30%.

Zabieg kriolipolizy możemy wykonywać na brzuchu, boczkach, na wewnętrznej części ud oraz bryczesach. Zabieg możemy wykonywać w serii, ale efekty już są widoczne po pierwszym zabiegu.

 

Jak przebiega zabieg kriolipolizy?

W trakcie przygotowania do zabiegu CoolTech na danej partii ciała umieszczane są chłodzące nakładki żelowe, a następnie odpowiednia głowica, której wielkość jest dobierana w zależności od miejsca zabiegowego. 

 

Efekty zabiegu CoolTech

Podczas zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe są poddane działaniu niskiej temperatury, a po jego zakończeniu – eliminowane przez układ limfatyczny, a wreszcie, po upływie kilku tygodni, metabolizowane i wydalane z organizmu. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do likwidacji komórek tłuszczowych i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek.

 

Więcej o zabiegu w Gold SPA by Hotel Beskid www.goldspa.pl