Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address to już kolejne miejsce na urodowej mapie Warszawy, w którym możecie korzystać z zabiegów najnowszym Icoone Laser 2. Urządzenie łączy w sobie trzy technologie: laser diodowy, światło LED, a także podciśnienie, dzięki czemu doskonale radzi sobie z niejednym problemem estetycznym, zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała.

 

Oglądaj zabiegi Icoone Laser 2

Jak powiedziała nam Agnieszka Wnuk, właścicielka Beauty Address Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie, urządzenie Icoone Laser 2 jest doskonałym uzupełnieniem i alternatywą dla pozostałych technologii, szczególnie dla tych wymagających pacjentów. To co warto podkreślić, jest to najnowocześniejsze urządzenie służące do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Łączy w sobie trzy technologie: laser diodowy, światło LED, a także podciśnienie.

 

Zabieg Icoone Laser 2 na ciało

Pierwszy zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją. Na konsultacji określamy oczekiwania, cel, tworzymy plan zabiegowy. Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy dokumentację fotograficzną, robimy pomiary ciała, a także ważymy pacjentkę.

Przy serii zabiegowej pacjent dostaje kostium, który zabezpiecza skórę, a także wpływa na komfort podczas zabiegu.

Zabieg jest dwuetapowy. Składa się z bazy na całe ciało, a także z tzw. fokusów. Drenaż trwa 20 min. Dzięki niemu możemy poprawić mikrokrążenie, zmniejszyć obrzęki, a także ściągnąć zastoje wody. Drenaż wykonujemy równocześnie dwiema głowicami, więc jesteśmy w stanie opracować bardzo dużą powierzchnię skóry w jednym czasie.

Podczas fokusów skupiamy się na najbardziej problematycznych okolicach ciała, takich jak brzuch, uda, pośladki czy bryczesy.

W Icoone Laser 2 możemy tworzyć spersonalizowane programy, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zabieg dedykowany jest dla osób bardziej wymagających, borykających się z wiotkością skóry, cellulitem 3 i 4 stopnia, a także miejscowymi depozytami tłuszczowymi.

W jednej z głowic znajduje się laser, który działa na komórki tłuszczowe i LED, który działa zagęszczająco, ujędrniająco, a także przeciwzapalnie.

Standardowo zabieg na ciało trwa 30 min. Zalecamy wykonanie serii, która obejmuje 10 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu. Po wykonanej serii zalecamy wykonanie zabiegów przypominjących, które pozwolą podtrzymać efekty zabiegów. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zalecamy włączenie aktywności fizycznej, lekkostrawnej diety, a także spożywania dużej ilości wody.

 

Zabiegi Icoone Laser 2 na twarz

Oprócz zabiegów na ciało Icoone Laser 2 oferuje nam rozbudowane spektrum zabiegów na twarz. Dzięki wykorzystaniu wielu głowic możemy poradzić sobie z takimi problemami jak: zmarszczki, wiotkość, cienie pod oczami, obrzęki. Możemy opracowywać podbródek, a także działać liftingująco.

Pierwsze efekty można zauważyć już po jednym zabiegu. Zabieg na twarz trwa około 30 min. Zawsze rekomendujemy wykonanie serii 10 zabiegów 2 razy w tygodniu. Zabieg jest także bezpieczny i komfortowy. Możemy go wykonywać przez cały rok.

Specjaliści Beauty Address rekomendują wykonywanie zabiegów Icoone Laser 2 w połączeniu z innymi technologiami, tak aby uzyskać jak najlepsze i zadowalające efekty.

 

Więcej o zabiegach Icoone Laser 2 w Beauty Address -> www.beautyaddress.pl