Zabiegi ICOONE Laser 2 pozwalają uporać się z niejednym problemem estetycznym w obszarze ciała i twarzy, w sposób nieinwazyjny i bez skutków ubocznych, o czym mogliście się przekonać oglądając FILM z zabiegów w Instytucie Urody Marzena Olszewska, który jako pierwszy w Trójmieście wprowadził tę nowość do swojej oferty. 

 

Icoone Laser 2 stosuje się nie tylko w modelowaniu sylwetki, ale też w celu likwidacji cellulitu, ujędrnienia skóry, redukcji blizn, likwidacji sztywności mięśni czy nawet redukcji zapalenia ścięgien. Co więcej, w menu urządzenia do wyboru jest tak wiele programów kosmetycznych na ciało, na twarz i medycznych, że można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

Posiadamy w nowym Icoone Laser 2 biostymulacyjny laser i światło LED oraz 40 programów dla kobiet, 35 programów dla mężczyzn, 16 programów medycznych. Icoone Laser Med 2 jest wyposażony w 11 głowic dostosowanych do różnych partii na ciało, jak i twarz. Zapewnia to znakomity efekt zarówno w modelowaniu sylwetki, ujędrnieniu skóry, jak i w leczeniu problemów mięśniowych i zastojów limfatycznych. - mówi Marzena Olszewska, właścicielka Instytutu Urody Marzena Olszewska w Gdyni.

Icoone Laser 2

Icoone Laser 2  jest najnowocześniejszą generacją masażu podciśnieniowego. Po pierwsze podciśnienie w rolkach wywołuje efekt drenażu. Następnie zassanie do komory stymuluje skórę i system włókien, a działanie pulsacyjne Icoone pobudza układ neurowegetatywny. Dzięki takiemu mechanizmowi pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej - wyjaśnia ekspert.

Zacznijmy jednak od początku!

 

Przygotowanie do zabiegu Icoone Laser 2

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza z klientem szczegółowy wywiad, żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz poznać potrzeby i dowiedzieć się, z jakimi problemami dana osoba chciałaby się uporać oraz jakie ma oczekiwania, co do efektów zabiegów. Nie bez znaczenia są tu zalecenia pozabiegowe, o których kosmetolog każdorazowo informuje klienta oraz wyposaża w dedykowaną książeczkę. Kolejnym etapem są dokładne pomiary ciała, ważenie oraz wykonanie zdjęć sylwetki. 

Klient do zabiegu zakłada specjalny kostium, który oprócz zapewnienia komfortu i dyskrecji, chroni odpowiednio skórę, pozwala też wykonywać zabiegi u osób, które mają popękane naczynia krwionośne, bądź też żylaki.

Icoone Laser 2

Teraz można rozpocząć zabieg!

 

Zabiegi Icoone Laser 2 na ciało

Programy kosmetyczne Icoone laser 2 na ciało przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosuje się 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, dłonie, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). 

 

Zabiegi Icoone Laser 2 na twarz

Programy na twarz działają liftingująco, drenująco, poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Programy na twarz mają za zadanie spłycenie drobnych zmarszczek, czyli uzyskanie efektu liftingującego, modelowanie owalu twarzy, poprawę kolorytu skóry, likwidacja podwójnego podbródka, jak i uzyskanie elastyczności skóry wokół ust i oczu. Klientki relaksując się, uzyskują efekty spektakularne. - dodaje Małgorzata Olszewska. 

 

Programy medyczne Icoone Laser 2

Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne, program na obrzęki likwidujący problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Znajdziemy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach, a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit.

Icoone Laser 2

Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i przewlekle występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

 

Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

W przypadku redukcji obrzęków widać je już po jednym powtórzeniu. Pozbycie się defektów estetycznych na ciele czy twarzy wymaga natomiast serii zabiegów, dobieranych indywidualnie do konkretnego problemu.

Icoone Laser 2

 

Film z zabiegu Icoone Laser 2 na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/c/zatokapiekna 

Więcej o zabiegach w Instytucie Urody Marzena Olszewska w Gdyni ->  www.instytut-urody-gdynia.pl 

Informacje na temat programów kosmetycznych Icoone Laser 2  pochodzą ze strony www.icoone.pl