Zabieg Geneo należy do grona najskuteczniejszych zabiegów bankietowych. Na czym polega jego fenomen? Otóż zabieg łączy dotlenienie skóry z eksfoliacją, czyli usuwaniem martwych komórek z powierzchni skóry oraz z aplikacją składników aktywnych. Jego głównym zadaniem jest stymulacja procesów regeneracyjnych, jednak możliwość dostarczenia skórze składników odżywczych pozwala uzyskać też natychmiastowy efekt odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Zobacz koniecznie film z zabiegu Geneo w Estetica Studio w Krakowie.

 

Oglądaj zabieg GENEO!

 

Co warto wiedzieć o Geneo?

Zabieg GENEO wykorzystuje technologie OXYGENEO. To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Unikalna kapsułka łącząc się z żelem zawierającym składniki aktywne, aktywuje tzw. efekt BORA. Naskórek zostaje w sposób naturalny dotleniony i odżywiony.

Złuszczenie, oczyszczenie skóry oraz wprowadzenie składników aktywnych, daje natychmiastowy efekt. Zabieg GENEO może być potraktowany jako zabieg bankietowy, wykonany przed specjalnym wyjściem.

Typowy zabieg GENEO składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie nakładamy żel z odpowiednio dobraną kapsułką do danego rodzaju cery. Cery tłustej, mieszanej, bądź też wymagającej. W drugim etapie neomasaż, wykorzystujemy żel oraz nakładkę masującą. Podczas tego etapu klient relaksuje się w trakcie zabiegu.

Seria zabiegowa to 4 zabiegi, wykonywane mniej więcej co 4 tygodnie.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Studio Estetica Estetica.pl

Więcej o urządzeniu GENEO Itpestetyka.pl