Tym razem postanowiliśmy pokazać Wam absolutną nowość na rynku polskim - Icoone Laser Medical 2, którego światowa premiera miała miejsce w 2020 roku. To nowoczesna technologia do modelowania ciała, usuwania cellulitu i miejscowo zlokalizowanego tłuszcz. Doskonale radzi sobie również z luźną i wiotką skórą, obrzękami limfatycznymi czy bliznami. Zabiegi tym urządzeniem pozwalają uporać się z niejednym problemem estetycznym w sposób nieinwazyjny i bez skutków ubocznych. O tym, jak działa i jakie ma zalety najnowszy Icoone Laser 2, opowiedziała nam Marzena Olszewska, właścicielka Instytutu Urody Marzena Olszewska w Gdyni.

 

Oglądaj film z zabiegu Icoone Laser 2!

 

Najnowszy Icoone Laser 2 jest już dostępny w Instytucie Urody Marzena Olszewska, poszerzając tym samym bogatą ofertę zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 

- Instytut Urody Marzena Olszewska powstał w roku 2016 z potrzeby rozwoju mojego pierwszego gabinetu jakim jest Beautiful Skin Gdynia oraz zagwarantowania klientom możliwie bogatszej oferty zabiegowej. W obu gabinetach posługujemy się najnowocześniejszymi urządzeniami, takimi jak laser frakcyjny CO2, laser IPL, laser neodymowy, Apilus, Aquapure, Icoone Medical i teraz Icoone Laser Medical 2 - mówi Marzena Olszewska, właścicielka Instytut Urody Marzena Olszewska w Gdyni

 

Czym wyróżnia się Icoone Laser 2?

Icoone Laser 2 łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

- Posiadamy w nowym Icoone Laser 2 biostymulacyjny laser i światło LED oraz 40 programów dla kobiet, 35 programów dla mężczyzn, 16 programów medycznych. Icoone Laser Med 2 jest wyposażony w 11 głowic dostosowanych do różnych partii na ciało, jak i twarz. Zapewnia to znakomity efekt zarówno w modelowaniu sylwetki, ujędrnieniu skóry, jak i w leczeniu problemów mięśniowych i zastojów limfatycznych. - podkreśla Marzena Olszewska.

Nowe programy pozwalają również na dokładniejszą pracę na twarzy i dłoniach.

- Programy na twarz mają za zadanie spłycenie drobnych zmarszczek, czyli uzyskanie efektu liftingującego, modelowanie owalu twarzy, poprawę kolorytu skóry, likwidacja podwójnego podbródka, jak i uzyskanie elastyczności skóry wokół ust i oczu. Klientki relaksując się, uzyskują efekty spektakularne. - dodaje ekspert.

Kolejną, niesamowitą innowacją jest zabieg symetryczny. Dzięki dwom parom głowic: Robotwins® oraz Robomini® wykonywany jest podczas zabiegów masaż oburącz i leczenie całego ciała w naturalny sposób, podwajając tym samym korzyści i oszczędzają czas zabiegu.

 

Dla kogo jest zabieg Icoone Laser 2?

Najnowszy Icoone Laser 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • Z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • Pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga
 • Bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • Przed i po zabiegach chirurgicznych
 • Mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • Cierpiących na zaparcia
 • Kobiet po porodach
 • Uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • Które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
 • Mających problem z luźną skórą
 • Walczących z nadwagą i cellulitem
 • Po liposukcji
 • Mających blizny pooperacyjne i poparzeniowe

 

Film z zabiegu znajdziecie też na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/c/zatokapiekna 

Więcej o zabiegach Icoone Laser 2 w Instytucie Urody Marzena Olszewska w Gdyni ->  www.instytut-urody-gdynia.pl