Wiosną zamknięcie w domu i długie godziny pracy przy komputerze, jesienią – strach przed treningami w zamkniętych pomieszczeniach, a w końcu brak możliwości wybrania się na siłownię. Rok 2020 nie był dla naszej sylwetki łaskawy i choć dla wielu osób głównym problemem jest kilka dodatkowych centymetrów w pasie, warto dostrzec tu przede wszystkim problem zdrowotny. Przybieranie na wadze i brak ruchu mocno wpływają na nasze samopoczucie i chociażby odporność, dlatego kolejny rok warto rozpocząć od zadbania o zdrową i wymarzoną sylwetkę. Idealnym rozwiązaniem może okazać się zabieg WONDER®, który już teraz warto umieścić na liście postanowień noworocznych.


Cel na 2021 rok: zadbać o sylwetkę

Dlaczego to właśnie teraz warto rozważyć metamorfozę własnego ciała? Tu powodem jest nie tylko tegoroczny lockdown, ale i fakt, że pandemia zmieniła naszą rzeczywistość.

- Wiele osób pozostanie w systemie pracy zdalnej lub obawia się uprawiania ruchu w zamkniętych pomieszczeniach. Rezygnuje więc z siłowni i zajęć grupowych. Najnowsze badania Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW donoszą, że podczas kwarantanny przybieramy na wadze średnio pół kilograma tygodniowo, pomimo iż nie zmieniamy diety. Statystyczny Polak tyje więc 2 kg miesięcznie – zauważa Kinga Górska, właścicielka Domu Urody Górska w Bydgoszczy.

Dom Urody Górska
fot. Dom Urody Górska w Bydgoszczy

Tu z pomocą nadchodzi zabieg WONDER®, który w bydgoskim salonie pojawił się już pod koniec listopada. Jest on alternatywą dla katowania się ćwiczeniami oraz drastycznymi dietami i doskonale uzupełnia po prostu rozsądne podejście od odżywiania. Niestety, jak zauważa Kinga Górska, prawidłowe odżywianie nie wystarczy, aby nasza sylwetka stała się idealna i pięknie wyrzeźbiona. Niezbędne są również ćwiczenia rozwijające mięśnie, praca nad rozbiciem złogów tłuszczowych oraz ujędrnienie skóry. W tych kwestiach pomoże właśnie innowacyjna technologia WONDER®.

Komentarz eksperta

Kinga Górska
Kinga Górska
Wystarczy raz w tygodniu poświęcić 25 minut na zabieg, a wszystkie te kwestie przestaną nam spędzać sen z powiek. W tym czasie Wonder wykona za nas trzygodzinny trening siłowy, podniesie metabolizm, zwalczy cellulit i ujędrni skórę. Technologia ta to nie tylko sposób na wspaniałą, wysportowaną sylwetkę i piękną skórę. To przede wszystkim troska o zdrowie naszego organizmu. Nic nie wpływa na niego lepiej niż ćwiczenia fizyczne: wzmocnione mięśnie stanowią doskonały „stelaż” dla kręgosłupa, szybciej płynąca krew dożywia wszystkie komórki organizmu, a mózg wydziela endorfiny dające szczęście.


Na czym polega zabieg WONDER®?

Zabieg Wonder zawitał do Polski w październiku 2020 roku. Bazuje on na technologii HIEMS (High Intensity Electromagnetic Muscle Stimulation), która szybko i bezpiecznie wzmacnia oraz rozwija mięśnie.

Tylko Wonder łączy dwie energie: skupione pole magnetyczne i selektywną elektrostymulację MYO. Innowacyjne połączenie umożliwia rzeźbienie sylwetki bez wysiłku fizycznego. Zapewnione przez WONDER® rekordowe 36 tys. ćwiczeń mięśni zastępuje aż trzy godziny wysiłku na siłowni i to w zaledwie 25-minutowym zabiegu. Technologia oddziałuje aż na pięć stref ciała jednocześnie, zapewniając takie efekty, jak płaski brzuch, lifting pośladków, smukłe nogi oraz silne ramiona.

Zabieg Wonder
fot. Wonder Body

- Zabieg wykonujemy w specjalnym kostiumie, na który zakładane są pasy z elektrodami. Klient kładzie się na brzuchu, a trening przeprowadzany jest w obecności trenera, który dopasowuje na tablecie parametry zabiegu indywidualnie do każdego klienta podczas każdej sesji – tłumaczy Barbara Dobosz, dyrektor szkoleń, trener w firmie Wonder Body, kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem.

WONDER® pomaga wyszczuplić, wymodelować i wyrzeźbić sylwetkę, a nawet pozbyć się cellulitu, ponieważ przez rozwój mięśni jednocześnie spala tkankę tłuszczową, eliminując depozyty i nieregularne struktury. To pośrednio poprawia kondycję i wygląd skóry.

Komentarz eksperta

Barbara Dobosz
Barbara Dobosz
Oczywiście rezultaty zabiegów są różne w zależności od tego z jakimi problemami zmaga się dana osoba. Kobieta, która jest szczupła, ładnie i w bardzo szybkim czasie wymodeluje sylwetkę, zaznaczy i wyrzeźbi mięśnie brzucha, ramion oraz uniesie pośladki. Jeśli mamy klientkę, która zaczyna od odchudzania, to w pierwszej kolejności traci w obwodzie, w zależności, które partie mają najwięcej nagromadzonego tłuszczu. Gdy najbardziej problematyczny jest brzuch, to już po serii 4 zabiegów można stracić nawet 10 cm.

Efekty zabiegów WONDER® są spełnieniem marzeń w tych trudnych czasach, ponieważ technologia kształtuje figurę rzeźbiąc mięśnie i spalając tłuszcz w komfortowym stylu i to bez wysiłku fizycznego. - Nie wyobrażam sobie listy postanowień noworocznych bez zabiegu WONDER®, który pomoże wyszczuplić i wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Po prostu ułatwi on drogę do wymarzonej sylwetki każdemu, kto tego potrzebuje – podsumowuje ekspertka.