Laser Discovery Pico to idealne rozwiązanie dla kobiet w wieku 30-40 lat w zakresie resurfacingu, czyli laserowego odmładzania i liftingu skóry twarzy. Technologia pikosekundowa działa na skórę właściwą, pozostawiając warstwę zewnętrzną nieuszkodzoną. Zabieg zaś pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu uzyskujemy poprawę struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie skóry, likwidację drobnych zmarszczek i młodszy wygląd skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg i posłuchaj opinii dermatologa Michała Kaniowskiego.

 

Oglądaj zabieg resurfacingu!

 

Przebieg zabiegu laserem Discovery Pico

- U pacjentki wykonaliśmy zabieg resurfacingu w technologii pikosekundowej z wykorzystaniem lasera Discovery Pico. Zdecydowaliśmy się na ten zabieg ze względu na bardzo krótki czas rekonwalescencji pacjentki. Wykonaliśmy zabieg obejmujący obszar całej twarzy. Celem zabiegu jest poprawa struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie tej skóry.- wyjaśnia dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog w Kaniowscy Clinic.

- Wykonujemy zabiegi resurfacingu u kobiet w wieku 30-40 lat, gdzie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się. Chcemy tę skórę odmłodzić, zlikwidować delikatnie drobne zmarszczki, poprawić strukturę skóry. U osób starszych zabiegi resurfacingu zazwyczaj robimy dużo bardziej agresywne, albo w przypadku zmian związanych z nasilonym mocno fotostarzeniem skóry.

- Podczas zabiegu pacjent jest znieczulany. I zazwyczaj czuje delikatne, w zależności od nasilenia powiedzmy dawek energii, od delikatnego kłucia do takich powiedzmy impulsów „strzałów z gumki”, ale to już przy bardzo agresywnych zabiegach. Zdecydowana większość pacjentów określa zabieg resurfacingu w tej technologii jako zabieg kompletnie bezbolesny.

Więcej o zabiegach laserem Discovery Pico w Kaniowscy Clinic -> www.kaniowscy.pl

Więcej o laserze Discovery Pico ->> www.itpsa.pl

 

Oglądaj filmy z zabiegów na naszym kanale na YouTube -> Zatoka Piękna