ONDA to światowy bestseller w walce z tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry. Ta rewolucyjna technologia jest oparta na mikrofalach, które działają precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek. Za pomocą tej technologii, w sposób niezwykle skuteczny likwidujemy tkankę tłuszczową, cellulit oraz wiotkość skóry. Jak zabieg ONDA radzi sobie z tymi problemami? Zobacz koniecznie film z zabiegu w Estetica Studio w Krakowie!

 

Oglądaj zabieg ONDA!

 

Technologia CoolwavesTM zastosowana w urządzeniu ONDA wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w tkankę tłuszczową i likwidują cellulit!

Jak podkreśla Anna Dubiel, kosmetolog i manager Estetica Studio w Krakowie: - Technologia ta w sposób doskonały radzi sobie z cellulitem powodując rozpuszczenie zwłókniałych włókien kolagenowych, stymulując kolagen do syntezy. Dzięki czemu cellulit ulega wyraźnemu spłyceniu. Bardzo częstym problemem, z którym zgłaszają się do nas klienci, jest również wiotkość skóry. ONDA fenomenalnie radzi sobie z tym problemem, podgrzewając włókna kolagenowe w skórze właściwej, wyraźnie obkurcza je, napina, dzięki czemu skóra jest zdecydowanie młodsza.

Przypomnijmy, że urządzenie ONDA wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, a każda z nich uzbrojona w system chłodzenia kontaktowego. Pierwsza to głowica płytkiego działania, która ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit. Druga to głowica głębokiego działania, która redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia, zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna perfekcyjnie chroniona przed przegrzaniem.

Urządzeniem tym możemy opracować wszystkie newralgiczne dla nas miejsca na ciele, takie jak: brzuch, uda, pośladki, bryczesy czy ramiona. Doskonale sprawdza się w zabiegach zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

 

Efekty po zabiegach ONDA

  • Wygładzenie cellulitu
  • Zmniejszenie miejscowych depozytów tłuszczu (brzuch, pośladki, talia, uda, okolice wokół kolan)
  • Poprawa napięcia, uelastycznienie skóry i zlikwidowanie wiotkości
  • Wymodelowanie sylwetki całego ciała
  • Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu!

- Naszym Klientom często proponujemy łączenie tego zabiegu z zabiegami np. Endermologie LPG Alliance, dzięki czemu pogłębiamy i przyspieszamy efekty. - podsumowuje Anna Dubiel.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Studio Estetica Estetica.pl

Więcej o technologii ONDA Itpestetyka.pl/onda