Przedświąteczna gorączka trwa w najlepsze. Centra handlowe zapełniły się ludźmi poszukującymi prezentów oraz ubrań i dodatków, które nadawałyby się na imprezy firmowe, rodzinne, a wreszcie i na zabawę sylwestrową. Chociaż takie zabieganie bywa całkiem przyjemne, na wyglądzie odbija się ono nie najlepiej. Wiele kobiet zauważa to właśnie w grudniu. Spokojnie, jeszcze nie jest za późno, by skorzystać z oferty last minute, jaką niewątpliwie są proponowane przez kliniki medycyny estetycznej zabiegi bankietowe.

 

Zabieg GENEO+ 

Wśród zabiegów bankietowych wyróżnia się na pewno zabieg nawilżający i rozświetlający Geneo+, który zauważalne efekty daje od razu po jego przeprowadzeniu, a jednocześnie stanowi świetne uzupełnienie każdej terapii.

Dowiedz się więcej ->>  Zabieg GeneO+, sposób na błyskawiczne złuszczanie i dotlenianie naskórka

 

Mezoterapia 

Niekwestionowanym hitem wśród zabiegów regeneracyjnych i nawilżających wciąż pozostaje mezoterapia igłowa, podczas której w głąb skóry aplikuje się koktajl substancji odżywczych.

Dowiedz się więcej - >> TOP 4 zabiegi dla przesuszonej skóry

 

Endermolift

Kolejny sekret pięknej skóry to Endermolift urządzeniem LPG Alliance w połączeniu z kosmetykami LPG, który pokochała m.in. polska aktorka Jagoda Pietruszkówna.

Dowiedz się więcej - >>  Ulubione zabiegi Jagody Pietruszkówny - Endermologia LPG Alliance i Endermolift z kosmetykami LPG 

 

Zapraszam do czytania cyklu Zatoki Piękna na łamach Express Biznesu

Zabiegi bankietowe