Nowe urządzenie do modelowania sylwetki FusioMED Cryoliposculpt firmy Biotec Italia zdążyło już przykuć uwagę lekarzy, pacjentów, a także naszej redakcji i może pochwalić się nagrodą Eksperci Piękna 2018 w kategorii "Najgłośniejsze premiery i nowości 2018 roku". Dzięki zabiegom FusioMed Cryoliposculpt można osiągnąć trwałe i skuteczne rezultaty. Możliwość jednoczesnego zastosowania 4 głowic krio do ciała gwarantuje widoczną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry, a także redukcję cellulitu. Co ciekawe, wykorzystuje zjawisko kriolipolizy i elektrostymulacji, dzięki czemu umożliwia wymodelowanie nie tylko brzucha, ud czy pośladków, ale także ramion oraz okolic kolan.

 

Oglądaj film z zabiegu!

 

- Mam dzisiaj okazję i przyjemność przedstawić Państwu nasz najnowszy nabytek. Jest to urządzenie FusioMED Cryoliposculpt firmy Biotec Italia. Jego wyjątkowość polega na tym, że ma cztery głowice. Nie ma takiego drugiego urządzenia, które oprócz tego, że zamraża tkankę tłuszczową, dodatkowo jeszcze daje impulsy elektryczne - mówi dr Jolanta Jakubowska, lekarz medycyny estetycznej i właścicielka kliniki Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej.

Aparatura medyczna FusioMED Cryoliposculpt to innowacyjny sposób na konturowanie ciała poprzez zamrażanie tłuszczu.

- Zamrażamy tkankę tłuszczową, w tym momencie komórki tłuszczowe ulegają apoptozie, czyli takiemu uśpieniu, a impulsy elektryczne dodatkowo powodują, że rozpad tych komórek tłuszczowych jest szybszy - wyjaśnia ekspertka.

Najnowocześniejsza technologia FIT4® pomaga modelować ciało na czterech obszarach jednocześnie bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, z prawie niezauważalnym dla pacjenta okresem rekonwalescencji. Urządzenie umożliwia jednoczesne wykorzystanie kriolipolizy i elektrostymulacji do wyszczuplania ciała i ujędrniania skóry. Zabiegi przy użyciu aparatury są szybkie, bezpieczne i komfortowe, a przede wszystkim wyjątkowo efektywne.

- Każdy sprzęt, który sprowadzam do kliniki, który kupuję, zawsze wypróbowuję na sobie, żeby wiedzieć jakie są efekty, jakie też są odczucia pacjentów w trakcie zabiegu. Czy to boli czy piecze, czy szczypie. Również w przypadku FusioMED Cryoliposculpt wypróbowałam dwie głowice na swoim brzuchu. Oprócz tego, że czułam zimno, dodatkowo przyjemnym uczuciem były te impulsy elektryczne, które w trakcie zabiegu są emitowane przez głowice - podkreśla dr Jolanta Jakubowska.

FusioMed Cryoliposculpt

Dowiedz się więcej o zabiegu FusioMED Cryoliposculpt w Jakubowska Esthetic www.jolantajakubowska.pl

Więcej o urządzeniu FusioMED Cryoliposculpt dowiecie się na stronie www.biotecpolska.pl