W poszukiwaniu najnowszych technologii odwiedziliśmy klinikę w Białymstoku EstMed. Porozmawialiśmy tam z właścicielką kliniki dr n. med. Anną Okruszko oraz Małgorzatą Śliwińską, marketing manager ITP S.A  o urządzeniach oraz zabiegach, które skutecznie i bezpiecznie mogą poprawić nasz wygląd oraz jakość naszego życia.

 

Oglądaj wideo!

 

Dr n. med. Anna Okruszko, specjalista dermatologii, w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna wyróżniła kilka najnowocześniejszych technologii i urządzeń, z których z powodzeniem korzystają pacjenci kliniki EstMed.

- Posiadamy szereg bardzo skutecznych, najnowocześniejszych technologii, zarówno kosmetycznych, jak i medycznych. Do technologii kosmetycznych należy GENEO, który sprawdza się pięknie w odnowie skóry. Do technologii medycznych należy platforma HARMONY XL, technologia HIFU SONOQUEEN, PLAZMA IQ. Dzięki tym wszystkim technologiom możemy uzyskać rzeczywiście prawdziwe efekty, które nas samych czasami zaskakują, a które rozwiązują problemy naszych pacjentów w sposób realny - wylicza ekspertka.

 

Bestseller w walce z cellulitem i  zbędną tkanką tłuszczową

- Najnowszą technologią, w którą wyposażyłam klinikę EstMed jest ONDA. Jest to zabieg, który selektywnie spala tkankę tłuszczową. Nie dość, że jest bardzo skuteczny, bezpieczny, to jeszcze bezbolesny i bardzo satysfakcjonujący - dodała dr Anna Okruszko.                                             

Przełomową w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki technologię ONDA DECA wprowadziła na rynek polski firma ITP S.A., czołowy dostawca opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce. Oficjalna premiera tego światowego bestselleru już niebawem. Dziś tylko krótka zapowiedź. 

- Już za chwilę będziemy mogli oficjalnie mówić o rewolucyjnym urządzeniu, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a to dla nas kobiet jest szczególnie istotne - powiedziała Małgorzata Śliwińska, marketing manager ITP S.A. 

 

Najlepsze technologie sukcesem kliniki medycyny estetycznej

- To co jest dla nas ważne, to jest możliwość długofalowej współpracy. Jest nam niezmiernie miło, że pani doktor Okruszko kolejny raz nam zaufała i kolejny raz wybrała nasze technologie. To jest to, o czym my też zawsze mówimy. Zależy nam, żeby to partnerstwo było długofalowe, żeby nasi partnerzy ufali nam i wiedzieli o tym, że dostarczamy najlepsze technologie, bezpieczne, efektywne, takie które są skuteczne dla pacjentów i takie, które są bardzo dobre z punktu widzenia biznesowego dla naszego partnera - podkreśliła Małgorzata Śliwińska.

- Z firmą ITP S.A. współpracujemy od wielu lat. Współpraca układa się bardzo dobrze. Mam gwarancję bardzo wysokiej jakości sprzętu, za pomocą którego mogę uzyskać realne efekty, a nie tylko te obiecywane. Oprócz dobrych relacji i najlepszych sprzętów mamy doskonały serwis, a więc w razie jakiejkolwiek awarii mamy zachowaną ciągłość zabiegów. Nie musimy ani odsyłać pacjentów, ani tez denerwować się w jaki sposób sprawa zostanie załatwiona, bo wiemy, że zawsze możemy liczyć  na wsparcie - podsumowała dr Anna Okruszko. 

Dowiedz się więcej o zabiegach w klinice EstMed w Białymstoku - >> kliknij TUTAJ

Dowiedz się więcej o technologiach i urządzeniach ITP S.A ->> kliknij TUTAJ

 

W kolejnych tygodniach zapraszamy Was do oglądania topowych zabiegów przeprowadzonych w klinice EstMed, powiemy też więcej o technologii ONDA. Zaglądajcie na naszą stronę www.zatokapiekna.pl  i nasz profil na FB.