Wiosna to idealny czas by rozpocząć przygotowania do sezonu bikini. Udaliśmy się z naszą kamerą do Secret Avenue w Gdańsku, żeby pokazać Wam, jak działa przełomowa metoda w modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej bez bólu, bez skalpela i bez okresu rekonwalescencji. Mowa o zabiegu Exilis.

 

Nasza bohaterka Kasia postanowiła pozbyć się kilku centymetrów z okolicy bioder i ud. Jednak boi się inwazyjnych i bolesnych zabiegów. Postanowiła razem z redakcją Zatoki Piękna poszukać pomocy u ekspertów w dziedzinie modelowania ciała. Udaliśmy się do gdańskiego Secret Avenu the Beauty Institute, by znaleźć idealny zabieg dla Kasi.

- W naszym instytucie Secret Avenue, posiadamy szeroką gamę urządzeń do pracy nad sylwetką, modelowania i ujędrniania. Dziś chcielibyśmy przedstawić jedną z naszych najnowszych maszyn do pracy nad ciałem, jaką jest Exilis marki BTL. Jest w stanie redukować tkankę tłuszczową, cellulit, ujędrniać nasze ciało, poprawić jego elastyczność. Zabieg Exilis możemy wykonać na każdy obszar ciała, bez bólu, bez znieczulenia i bez okresu rekonwalescencji – powiedziała Sandra Ruszkowska, manager i kosmetolog Secret Avenue.

Czego chcieć więcej? Zatem zobaczmy, jak wygląda sam zabieg i jakie odczucia towarzyszyły Kasi podczas jego wykonywania.

 

Zabieg Exilis oparty jest na podgrzewaniu obszaru zabiegowego do temperatury ok. 40˚C, co przyspiesza metabolizm komórkowy. Złogi tłuszczowe ulegają rozbiciu, a uwolniony z nich ciekły tłuszcz jest łatwo metabolizowany. Dodatkową zaletą działania podwyższonej temperatury jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry i redukuje widoczność cellulitu. Zabieg trwa od 1 godziny do 1,5 godziny. Najlepsze efekty widoczne są po odbyciu 4-6 zabiegów, w odstępach 7-10 dniowych.

Zabieg Exilis ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz pozwala na bezpieczną terapię modelującą sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.

Secret Avenue. The Beauty Institute mieści się na ul. Partyzantów 3 w Gdańsku - >>