Pracownia Lotos powstała z pasji oraz miłości do ludzi. Prowadzi ją Kinga Nowak, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych o specjalizacji Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej UG w Gdańsku, terapeuta holistycznej, świadomej pracy z ciałem, oligofrenopedagog oraz instruktor jogi sensorycznej dla dzieci i młodzieży. Jej praca jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wśród dorosłych i dzieci. Szczególnie dla osób dorosłych, zapracowanych, zestresowanych, co przejawia się często bólami kręgosłupa, spadkiem koncentracji, często depresji, spiętych i poszukujących energii do dalszego rozwoju. Dla dzieci wskazania z nadpobudliwością, brakiem koncentracji i uważności.

 

Rozwój osobisty, poprzez uczestnictwo w warsztatach, poszerzanie świadomości holistycznego wymiaru człowieka oraz szkolenia, zaowocowały tym, że w ofercie Pracowni Lotos jest duży wachlarz masaży holistycznych i egzotycznych, które harmonizują trzy poziomy Ciało, Umysł i Duszę. Dla każdej osoby dobierana jest indywidualna terapia manualna. Kinga Nowak jest Practitioner Training Kino Mana zgodnie z programem ALOHA INTERNATIONAL na Hawajach, a do tego certyfikowanym terapeutą masaży dźwiękiem wg metody Petesa Hessa oraz masaży orientalnych Spa & Wellness.

 

Pracownia terapii dotykiem i dźwiękiem

"Mój masaż to dotyk, który uwalnia ciało i otwiera na czucie. Jako przekaźnik pomagam, daję drogowskaz, byś zrobił ten pierwszy krok i otworzył właściwe drzwi" – przekonuje Kinga Nowak, która stosuje masaże lecznicze oraz tradycyjne holistyczne, wywodzące się z dalekiego wschodu. Oferta Pracowni Lotos przeznaczona jest dla osób czujących potrzebę zmian. Masz objąć ważne stanowisko, twoje życie jest na zakręcie, przygotowujesz się do ważnej rozmowy albo chcesz pobudzić energię do dalszego działania? Jeśli tak, ten gabinet jest dla ciebie.

Polecamy też: Otwarcie Pracowni Lotos w Gdańsku - terapia dotykiem i dźwiękiem

Pracownia Lotos 

 

Masaże hawajskie i nie tylko

Pracownia Lotos na ul. Drzymały 4 w Gdańsku to gabinet niebanalny. Mnogość wykorzystywanych w niej technik czynią to miejscem unikalnym. Kinga Nowak proponuje m.in. masaż Lomi Lomi Nui – uzdrawiający masaż świątynny, głęboko zakorzeniony w tradycji hawajskiej i duchu ALOHA, który łączy w sobie dotyk i taniec. W ofercie gabinetu znalazła się też dźwiękoterapia certyfikowanymi misami wg metody Petera Hessa, czyli metoda masażu dźwiękiem, wykorzystująca specjalne instrumenty o wielotonowym i miękkim brzmieniu, misy dźwiękowe oraz Gong Tam Tam.

 

 

Od Hawajów do Ajurwedy

Ofertę Pracowni Lotos uzupełniają także szerzej znane masaże ajurwedyjskie: Abhyanga, Shiro Abhyanga, Udvartana, Shirodhara, Ratnaabhyanga, Netra Vasti, które działają na trzech poziomach: ciała, umysłu i duszy. Praktyka pokazuje, że eliminują one dolegliwości fizyczne i psychiczne, a ponadto przywracają harmonię przepływu energii. Kinga Nowak proponuje ponadto masaże bambusami, stemplami na bazie kokosu, tajski oraz refleksologię stóp. Każdy masaż wykonywany jest przy użyciu oryginalnych kosmetyków, mieszanek olejów sprowadzonych z Indii i mieszanek ziół. U osób z problemami skórnymi stosowane są natomiast bezglutenowe kosmetyki wegańskie firmy Arbonne.

 

Zobacz film: Lomi Lomi Nui z Kingą Nowak