Symposium Laser and Health Academy Poland zaprasza na drugą edycję wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 24-26 października. To trzydniowe spotkanie jest dedykowane zarówno pasjonatom laseroterapii, jak i lekarzom, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z tą dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny. Tegoroczne sympozjum zapowiada się niezwykle interesująco, oferując uczestnikom inspirujące wykłady oraz praktyczne warsztaty, które pozwolą na zdobycie cennych umiejętności.

 

Podczas dwóch intensywnych dni wykładowych, eksperci z branży przedstawią najnowsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie laseroterapii. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat najnowszych badań naukowych, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać lasery w codziennej praktyce medycznej. Tematy poruszane podczas wykładów obejmą szeroki zakres zagadnień, od medycyny estetycznej po stomatologię, co pozwoli na poszerzenie wiedzy w różnych obszarach zastosowania technologii laserowych. 

Symposium Laser and Health Academy Poland
Symposium Laser and Health Academy Poland / fot. materiały prasowe

Symposium Laser and Health Academy Poland to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również doskonała okazja do wymiany poglądów oraz nawiązania cennych kontaktów zawodowych. W przerwach między wykładami uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach panelowych, gdzie podzielą się swoimi doświadczeniami oraz poznają metody pracy innych specjalistów z branży. 

Podczas sympozjum odbędą się warsztaty praktyczne, w trakcie tych zajęć uczestnicy poznają różnorodne protokoły i zdobędą praktyczne umiejętności związane z zastosowaniami laserów w medycynie estetycznej lub stomatologii. Warsztaty te będą prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy krok po kroku wprowadzą uczestników w tajniki pracy z laserami, umożliwiając im zdobycie niezbędnych umiejętności praktycznych.

Nad wartością merytoryczną wydarzenia czuwa prof. Leonardo Marini, uznany autorytet w dziedzinie laseroterapii. Jego zaangażowanie gwarantuje najwyższy poziom naukowy sympozjum oraz dbałość o to, aby przekazywana wiedza była aktualna i zgodna z najnowszymi trendami i osiągnięciami w medycynie laserowej.

Symposium Laser and Health Academy Poland
Symposium Laser and Health Academy Poland / fot. materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w Symposium Laser and Health Academy Poland 2024! To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności oraz spotkać się z czołowymi ekspertami z branży. Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej www.laha.pl. Nie zwlekaj i dołącz do grona profesjonalistów, którzy pragną być na bieżąco z nowinkami w dziedzinie laseroterapii.

Symposium Laser and Health Academy Poland to wydarzenie, które z pewnością dostarczy uczestnikom nie tylko wiedzy, ale także inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego. Wspólnie odkryjemy, jak technologia laserowa może rewolucjonizować medycynę i przyczyniać się do poprawy jakości życia pacjentów. Do zobaczenia w październiku!