Komfort i poczucie bezpieczeństwa - właśnie ich zapewnieniem kieruje się zespół kliniki medycyny estetycznej Preibisz SkinDoctors w Warszawie, która niedawno wzbogaciła się o nową część. W jej otwarciu wzięła udział także redakcja Zatoki Piękna.

 

Preibisz SkinDoctors to klinika mieszcząca się w okolicach Saskiej Kępy i Gocławia, gdzie pacjenci mogą liczyć nie tylko na komfortowe warunki, ale i na dyskrecję. W jej ofercie znajdują się procedury z zakresu dermatologii klinicznej, alergologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Możliwość poddania się małoinwazyjnym zabiegom dermatochirurgii i nowoczesnym zabiegom estetycznym, laserowym i kosmetologicznym przyciąga pacjentów z Warszawy i okolic, którzy w Preibisz SkinDoctors odbyli już dziesiątki tysięcy wizyt.

Estera Gabczenko i dr Łukasz Preibisz
Estera Gabczenko i dr Łukasz Preibisz

Ginekologia estetyczna w Preibisz SkinDoctors

Zaufanie pacjentów zaowocowało – klinika właśnie się rozrosła. 7 marca odbyło się oficjalne otwarcie nowej części kliniki Preibisz SkinDoctors w Warszawie. Jej właściciele, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej dr Łukasz Preibisz oraz Anna Preibisz, zdecydowali się nie tylko na zwiększenie liczby gabinetów i otwarcie sali zabiegowej, ale i wprowadzenie do oferty konsultacji i zabiegów z zakresu ginekologii oraz ginekologii estetycznej.

Dr P Ciepły, R. Banaszek, E. Gabczenko, K. Piaseczna
Dr P. Ciepły, R. Banaszek, E. Gabczenko, K. Piaseczna

Marcowy event w klinice Preibisz SkinDoctors był pełen atrakcji. Właściciel kliniki wspólnie z przedstawicielami Croma i EuroScaleMed zaprezentowali najnowsze technologie ze świata medycyny estetycznej. Wydarzenie poprowadziła dziennikarka Gabi Drzewiecka. Otwarcie nowej części kliniki przyciągnęło nie tylko przedstawicieli z branży medycyny estetycznej. Wśród gości pojawił się m.in. Borys Szyc z żoną Justyną Szyc-Nagłowską.

 

Już ponad 60 tysięcy wizyt w Preibisz SkinDoctors

Jak powiedział podczas wydarzenia dr Łukasz Preibisz, liczba zrealizowanych wizyt w ciągu 6 lat działania kliniki wynosi aż 60947. Właściciel Preibisz SkinDoctors 7 marca przedstawił również efekty zabiegów m.in. z zastosowaniem ultradźwięków i lasera tulowego, a ponadto opowiedział o nowych produktach do pielęgnacji gabinetowej oraz domowej – maskach Croma. Jak przyznał, ma już wśród nich swojego ulubieńca - Calming Face Mask o zapachu zielonej herbaty.

Dr Łukasz Preibisz
Dr Łukasz Preibisz

Redakcja Zatoki Piękna wzięła udział w otwarciu na zaproszenie kliniki oraz firmy Croma Polska. W czasie wydarzenia była okazja do przyjrzeniu się nowościom i ulubionym produktom pacjentek Preibisz SkinDoctors. Jak podkreślił dr Łukasz Preibisz, należy do nich ceniona przez pacjentki Detox Face Mask od Croma – detoksykująca maska na twarz z węglem drzewnym, trawą orzechową i kompleksem oczyszczającym.

Właściciele Kliniki z przedstawicielami firmy Croma
Właściciele Kliniki z przedstawicielami firmy Croma

W czasie eventu dr Łukasz Preibisz wspomniał ponadto o bezzapachowych i wegańskich kosmetykach Croma Farewell. Nas zainteresowało serum Farewell Puffy Eyes na opuchniętą skórę wokół oczu oraz serum Farewell Irritated Skin do pielęgnacji skóry podrażnionej, które zawiera m.in. niacynamid.

Anna Karwan
Anna Karwan

Otwarcie nowej części kliniki Preibisz w Warszawie nie ograniczało się do prezentacji zabiegów i nowości. Właściciele przygotowali również część artystyczną. O nastrój podczas spotkania swoim występem zadbała Ania Karwan

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Preibisz Skindoctors