Comfort Zone to profesjonalna, włoska marka z certyfikacją B-Corporation, która stała się pionierem w promowaniu zrównoważonego rozwoju w branży Beauty. Cechuje ją najwyższej jakości zrównoważona pielęgnacja, a także zabiegi łączące to, co najlepsze z zakresu natury i nauki. Od tego roku, wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki [ comfort zone ] została firma Nova Group – znana z zamiłowania do selektywnych, profesjonalnych i cenionych na całym świecie marek kosmetycznych.

 

Kosmetyki marki [ comfort zone ] są opracowywane i produkowane w Davines Village w Parmie - neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla siedzibie firmy. Marka reprezentuje świadome innowacje i odpowiedzialność środowiskową, dlatego wszystkie opakowania kosmetyków w 100% nadają się do recyklingu i posiadają certyfikat Plastic Neutral. 

 

Comfort Zone – świadoma pielęgnacja dla dobra skóry i planety

Filozofia [ comfort zone ] opiera się na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnych działaniach – wszystkie kosmetyki tworzone są i produkowane bez pozostawiania śladu węglowego, a opakowania w 100% nadają się do recyklingu oraz posiadają certyfikat Plastic Neutral od Plastic Bank. Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, a także najwyższej jakości składniki, które nie tylko pielęgnują skórę, ale także respektują zasoby naturalne i środowisko, to filary codziennej działalności marki.

Kosmetyki [ comfort zone ] to wysokiej jakości profesjonalne produkty, które oferują rozwiązania odpowiadające potrzebom każdego rodzaju skóry. Produkty pozbawione są silikonów, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników i SLS, a aktywne składniki roślinne pochodzą z własnej plantacji [ comfort zone ], która znajduje się w Davines Village w Parmie.

Wizja [ comfort zone ] jest spójna z działaniami Nova Group w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań oraz współpracowania z wyjątkowymi obiektami SPA w Polsce,

 

Więcej informacji o ofercie na www.novagroup.pl