1 / 25

9 czerwca 2022 roku w warszawskiej klinice FemiClinic odbyła się premiera zaawansowanej technologicznie platformy dla ginekologii - EmpowerRF. Producentem jest izraelska firma Inmode, światowy lider w produkcji nowoczesnych urządzeń do medycyny estetycznej. Inauguracja urządzenia zbiegła się z obchodami 5-lecia kliniki. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Nowe urządzenie zostało zaprezentowane gościom FemiClinic przez dr Martę Blumską-Janiak oraz Krzysztofa Makarskiego, prezesa Shar-Pol, firmy dystrybuującej urządzenia marki Inmode w Polsce. Wśród gości pojawiła się dziennikarka telewizyjna TVN Anna Kalczyńska oraz aktorka i dziennikarka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz, znana z programu Pani Gadżet. Nie mogło też zabraknąć redakcji Zatoki Piękna, która od lat informuje kobiety o nowościach i możliwościach nowoczesnej ginekologii estetycznej.

Dziś, po raz pierwszy w Polsce, pokazujemy nowość firmy Inmode - EmpowerRF. Są to 4 technologie w jednej maszynie: bipolarny prąd RF, przezpochwowa elektrostymulacja mięśni dna miednicy, lipoliza wspomaganą RF, oraz najważniejsza z nich, którą niesie najwięcej korzyści dla pacjenta - dopochwowy mikroigłowy RF. Jednocześnie cieszymy się, że dr Marta Blumska-Janiak została międzynarodowym trenerem firmy Inmode w zakresie Ginekologii Estetycznej. Jesteśmy dumni, że polscy lekarze są doceniani przez najważniejsze zagraniczne firmy i wierzymy, że tacy lekarze jak dr Blumska sprawią, że życie dzisiejszych kobiet będzie lepsze - mówił podczas prezentacji Krzysztof Makarski.

 

EmpowerRF dla każdej kobiety

EmpowerRF to nowa, niechirurgiczna platforma przeznaczona do kompleksowych zabiegów odnowy biologicznej w ginekologii estetycznej. Aplikatory wykonane w unikalnych technologiach umożliwiają wykonanie trzech uzupełniających się zabiegów poprawiających stan zdrowia i samopoczucie kobiet:

  • dopochwowej stymulacji mięśni (EMS) w celu rehabilitacji słabych mięśnie dna miednicy – V Tone
  • frakcyjnej, mikroigłowej, dopochwowej przebudowy podśluzówkowej – Morpheus8V
  • dopochwowe ujędrnianie RF z kontrolą temperatury – Forma V

Szerokie spektrum zastosowań i synergia zaawansowanych technologii w obrębie jednej platformy EmpowerRF umożliwia lekarzowi stworzenie protokołu leczenia z zakresu ginekologii estetycznej, sprofilowanego pod indywidualne potrzeby oraz anatomię konkretnej pacjentki.

Dzięki zabiegom EmpowerRF kobiety mogą poradzić sobie z wieloma intymnymi problemami, włącznie z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, nietrzymaniem z naglącym parciem oraz mieszanym nietrzymaniem moczu, suchością pochwy, bólem przy pożyciu intymnym, chronicznych infekcjach i wiotkości pochwy. To co ważne, z zabiegów mogą skorzystać kobiety na każdym etapie życia i w każdym wieku. 

 

EmpowerRF w FemiClinic

FemiClinic to miejsce stworzone przede wszystkim dla Kobiet, z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach, dlatego polska premiera nowej platformy do ginekologii estetycznej musiała mieć miejsce właśnie tutaj.

FemiClinic to miejsce wyjątkowe, stworzone z chęci wspierania kobiet i troski o nie. Jako ginekolog z wieloletnim doświadczeniem wiem, że kobiety bardzo często myślą w pierwszej kolejności o najbliższych, a ich potrzeby schodzą na dalszy plan. Staram się uświadamiać kobietom jak ważne dla nich, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym jest dbanie o siebie i swoje zdrowie. Cieszę się, że rozpoczynam współpracę jako międzynarodowy trener platformy EmpowerRF dla ginekologii marki Inmode. Równie zaawansowanego technologicznie urządzenia, leczącego miejsca intymne kobiet na rynku światowym dawno nie było. Z roku na rok zmienia się świadomość kobiet w zakresie profilaktyki, leczenia i estetyki miejsc intymnych. Cieszę się, że będę częścią zmian, jakie przynosi kobietom współczesna medycyna i nowoczesne technologie. – mówiła podczas wydarzenia dr Marta Blumska-Janiak, specjalistka położnictwa i ginekologii, ekspert w zakresie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

 

Więcej o zabiegach z wykorzystaniem EmpowerRF na stronie FemiClinic

Materiał powstał we współpracy z firmą Shar-Pol, dystrybutorem urządzeń Inmode w Polsce