Świat medycyny estetycznej wzbogacił się o nowe miejsce. 30 maja w Zgierzu odbyło się uroczyste otwarcie newYOU Clinic, nowej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii. Do dyspozycji klientek, które tego dnia mogły liczyć na konsultacje, oddano topowe technologie firmy ITP S.A.  

 

Oglądaj relację!

Ścisła współpraca lekarza i kosmetologów, najwyższej klasy technologie i wnętrza urządzone z dbałością o każdy detal – newYOU Clinic w Zgierzu pokazuje, że pacjenci mogą szukać zabiegów dla siebie nie tylko w największych polskich miastach. Nowe miejsce ma łączyć kosmetologię z laseroterapią i medycyną estetyczną, każdy ma być traktowany holistycznie. Zabiegom z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej będą towarzyszyć usługi dietetyczne oraz kosmetyczne.

- Jest to klinika medycyny estetycznej, która kiełkowała w mojej głowie od kilku lat. Postanowiłam z Robertem od podstaw stworzyć to wyjątkowe miejsce – powiedziała nam Anna Szczepaniak, właścicielka newYOU Clinic.

- Wspólnie z Anią wierzymy, że stworzyliśmy naprawdę wyjątkowe miejsce. NewYOU Clinic to takie miejsce, gdzie od początku dbaliśmy o to, żebyśmy pracowali z najlepszymi specjalistami, z najlepszymi dostawcami, z najlepszą technologią – dodał Robert Strupiński, współwłaściciel newYOU Clinic.

Właściciele kliniki do współpracy zaprosili m.in. firmę ITP S.A., która dostarcza im nie tylko fitokosmetyki marki Vagheggi, ale też najnowsze technologie używane w zabiegach medycyny estetycznej. Klinika dzięki platformie ALMA Harmony XL Pro oferuje szeroki wybór zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, Fresh Lips, usuwanie tatuażu, laserowe zamykanie naczynek czy usuwanie przebarwień. W zgierskiej klinice można skorzystać też z depilacji laserowej wykonanej urządzeniem Soprano Titanium oraz – dzięki Endermologie LPG Alliance – zadbać o jędrną i smukłą sylwetkę.

- Jesteśmy w newYOU Clinic w Zgierzu, którą mieliśmy przyjemność wyposażyć w technologie ALMA Harmony XL Pro, Alma Soprano Titanium do bezbolesnej depilacji i jedyną oryginalną Endermologie LPG Alliance. Wszystkie te technologie cechuje skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi – podkreślił podczas eventu Damian Białecki, Regional Sales Manager ITP S.A.

- Dzięki najnowocześniejszym technologiom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom skuteczne terapie, które w połączeniu z profesjonalnymi kosmetykami oraz odpowiednio dobraną pielęgnacją domową są w stanie zapewnić najlepsze rezultaty - wyjaśniła Barbara Wądołowska, kosmetolog newYOU Clinic.

newYOU Clinic postała jako nowe miejsce dla wymagających klientów, co dało się zauważyć już podczas eventu otwarcia. Wydarzenie połączono z Dniem Otwartym, podczas którego klientki mogły przychodzić przez cały dzień na konsultacje z lekarzem i kosmetologami kliniki. Klinika dzięki starannie zaplanowanemu wnętrzu ma szansę trafić w gusta najwybredniejszych pacjentek. Właściciele stworzyli to miejsce ze smakiem, dbając od każdy szczegół, od wyboru uchwytów na drzwiach po dobór odpowiedniego menu zabiegowego.

Oczywiście, zakup technologii i produktów najwyższej jakości idzie tu w parze z bliską współpracą lekarza i kosmetologów. - W naszej klinice stawiamy na bezpieczeństwo pacjenta, a każdy zabieg dobierany jest indywidualnie. Bardzo ważne jest, aby współpracować między lekarzem medycyny estetycznej a kosmetologiem. Dzięki temu pacjent traktowany jest holistycznie, a zabiegi wzajemnie się uzupełniają – powiedziała nam dr Blanka Stefańska-Kornicka, lekarz medycyny estetycznej z newYOU Clinic.

 

Pełna oferta newYOU Clinic na stronie newyou-clinic.pl

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.