- Przyjazna atmosfera, doskonałe doradztwo i świetny serwis, to są na pewno 3 atrybuty, które charakteryzują firmę EuroScaleMed - tak o jubilacie mówiła dr Anna Płatkowska-Szczerek. 11 grudnia 2021 r. w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, swoje 10. urodziny, wspólnie z klientami, świętowała firma EuroScaleMed, autoryzowany dystrybutor światowych producentów sprzętu medycznego. Zapraszamy do oglądania relacji z konferencji oraz uroczystej gali.

 

Oglądaj relację!

- Jubileusz 10-lecia, to zawsze moment, żeby spojrzeć trochę wstecz, zastanowić się od jakiego momentu startowaliśmy i podsumować ten czas, który spędziliśmy budując firmę. Cieszę się przede wszystkim, że jest to firma rodzinna, że budujemy rodzinny kapitał na przyszłość. Cieszę się z tego, że się rozwijamy, że tworzymy udany zespół. Dlatego w tym miejscu przede wszystkim należą się podziękowania tym wszystkim, którzy z nami współpracują. - mówił Michał Słowiński, Prezes EuroScaleMed.

Powstała w 2011 roku spółka EuroScaleMed przez 10 lat swojej działalności stale poszerzała swoje portfolio urządzeń do medycyny estetycznej i dermatologii, zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia m.in wyróżnienie Ilooda za wyniki sprzedaży i promowanie wizerunku firmy. Podczas uroczystej gali 10-lecia firma EuroScaleMed sama wręczyła prestiżowe nagrody dla partnerskich klinik. Statuetki m.in. otrzymały: dr Anna Płatkowska-Szczerek - Anclara Health & Aesthetics, dr Elżbieta Zielińska - Klinika Medycyny Estetycznej dr Zielińskiej oraz dr Ewa Żabińska - Czas Kobiety.

Zobacz też: Fotorelacja z 10-lecia EuroScaleMed

- Staramy się być jak najbliżej klienta. Staramy się odpowiadać na wszystkie jego potrzeby. Wiemy, jak w dzisiejszych czasach ważne jest bezpieczeństwo, jak ważne jest to, żeby dana technologia dawała bezpieczną terapię, wymierne korzyści dla pacjenta, ale również zdajemy sobie z tego sprawę, jak istotne jest wsparcie posprzedażowe, zarówno szkolenia, na które stawiamy coraz to większy nacisk, wsparcie serwisowe, jak również wsparcie marketingowe. - podkreślił Marcin Słowiński Dyrektor zarządzający EuroScaleMed

Świętowaniu urodzin towarzyszyły niezapomniane emocje zarówno podczas konferencji, uroczystej kolacji, zabawy w kasyno, jak i na parkiecie w Zazen Club!

 

Materiał powstał przy współpracy z EuroScaleMed