27 lutego ITP S.A. wiodący dystrybutor wyspecjalizowany w dostarczaniu opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce zaprezentował podczas konferencji prasowej, najnowsze urządzenie ONDA™. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo z premiery! Posłuchajcie, co o nowej technologii CoolwavesTM mówią polscy eksperci i zobaczcie prawdziwe efekty!

 

Oglądaj reportaż!

 

Zapomnij o żmudnej pielęgnacji, szczotkowaniu ciała i niekończących się seriach zabiegów wyszczuplających i przeciwcellulitowych. Nadchodzi ONDA – urządzenie firmy DEKA wyposażone w unikalną technologię CoolwavesTM , która zrewolucjonizuje walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, raz na zawsze.

Technologia CoolwavesTM zastosowana w urządzeniu ONDA wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w tkankę tłuszczową.

Częstotliwość mikrofal, którą wykorzystuje urządzenie ONDA, wynosi 2,45 GHz, dzięki czemu działa na niemal całej podskórnej warstwie komórek tłuszczowych. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, a każda z nich uzbrojona w system chłodzenia kontaktowego. Pierwsza to głowica płytkiego działania, która ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit. Druga to głowica głębokiego działania, która redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia, zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna perfekcyjnie chroniona przed przegrzaniem.

 

Co się dzieje w skórze pod wpływem działania CoolwavesTM?

Problem, z którym od lat mierzą się pacjenci klinik medycyny estetycznej to miejscowe depozyty tłuszczu. Zwykle występują po bokach bioder, pośladków, ud i środkowej części kolan u kobiet, oraz w postaci tzw. oponki u mężczyzn. Zazwyczaj nie poddają się ćwiczeniom fizycznym i dietom. U kobiet mogą one być uważane za drugorzędną cechę płciową, ponieważ mają na nie wpływ żeńskie hormony płciowe. Znajdujące się w tych rejonach komórki tłuszczowe rzeczywiście obfitują w receptory estrogenowe, hormony, które działają sprzyjająco dla akumulacji tłuszczu w tych komórkach. Ta „zależność hormonalna” może zatem wyjaśniać ograniczoną skuteczność, jaką diety mają w tych obszarach. Miejscowe depozyty tłuszczowe powstają w wyniku zwiększenia objętości komórek tłuszczowych i w konsekwencji gromadzenia się tłuszczu. Przy ucisku obszary te są zwarte i nie pojawia się bolesność, jednak częstym zjawiskiem jest współistnienie cellulitu.

 

Co na to ONDA?

Mikrofale z głowic zabiegowych trafiają do warstwy podskórnej i powodują stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Stres ten polega na wywołaniu zaburzenia równowagi wewnątrz adipocytu. Rozgrzane adipocyty pękają, albo zmniejszają swój rozmiar i powoli ulegają eliminacji przez układ limfatyczny (nazywamy to lipolizą makrofagową). ONDA rozbija więc błony komórkowe adipocytów z użyciem całkowicie nieinwazyjnej techniki, więc wyszczuplanie jest efektywne i całkowicie bezpieczne!

Charakterystyczną „skórkę pomarańczową” cellulitu powoduje stała obecność dużych włókienek kolagenu, a także przerost komórek tłuszczowych i retencja wody. Energia fal CoolwavesTM, pochłaniana przez włókna tkanki łącznej, powoduje rozpuszczenie kolagenu, co w konsekwencji prowadzi do oczyszczenia nieelastycznego włókna, wyeliminowania zagłębień w wyglądzie skóry i reaktywację fibroblastów przez stymulację produkcji nowego, bardziej elastycznego kolagenu.

Temperatura wytwarzana przez CoolwavesTM w skórze właściwej powoduje natychmiastowe obkurczanie kolagenu, a w efekcie ujędrnianie skóry.

 

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegach urządzeniem ONDA?

  •  Wygładzenie cellulitu
  •  Zmniejszenie miejscowych depozytów tłuszczu (brzuch, pośladki, talia, uda, okolice wokół kolan)
  •  Poprawa napięcia, uelastycznienie skóry i zlikwidowanie wiotkości
  •  Wymodelowanie sylwetki całego ciała
  •  Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu!

 

EKSPERCI I PARTNERZY KONFERENCJI, KTÓRZY POLECAJĄ TECHNOLOGIĘ ONDA W SWOICH KLINIKACH

EKSPERT / mgr fizjoterapii Marlena Chmielewska / Ambasada Urody, Warszawa

AMBASADA URODY to warszawska sieć klinik, która od ponad 13 lat świadczy dla Państwa usługi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii medycznej, kosmetyki upiększającej oraz masaży i zabiegów SPA dbając o Państwa wygląd i dobre samopoczucie. Aby zadbać́ o potrzeby swoich klientów, zespół wykwalifikowanych specjalistów łącząc najwyższej jakości produkty kosmetyczne, medyczne oraz najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenia z sukcesem stosuje najskuteczniejsze programy pielęgnacyjne, które pozwalają̨ każdemu Klientowi osiągnąć́ wymarzony efekt.

EKSPERT / Dr n.med. Anna Okruszko/ KLINIKA ESTMED, Białystok

Od ponad 17 lat zajmujemy się Medycyną Estetyczną. Dr n.med. Anna Okruszko posiada dwie specjalizacje lekarskie. Jest specjalistą dermatologiem i specjalistą chorób wewnętrznych, absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Okruszko obecnie jest międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą, często proszona jest o udzielanie wypowiedzi eksperckich w mediach, ale najlepiej czuje się w pracy ze swoimi pacjentami, która jest jej zawodową i życiową pasją. Szkoliła się w Polsce (dwuletnia Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego) i za granicą (Oslo, Rzym, Monte Carlo, Paryż). Nowoczesne wnętrza Kliniki ESTMED (Jurowiecka 21 Białystok) wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt. Wiedza, doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają skutecznie usuwać oznaki starzenia i inne problemy pacjentów.

EKSPERT / Dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona i mgr fizjoterapeuta/kosmetolog Beata Pawelczyk / HOLISTIC CLINIC, Warszawa

Holistic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, którą wyróżnia holistyczne podejście do pacjenta. Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Specjaliści w Holistic Clinic wykorzystują sprzęty i technologie najnowszej generacji, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne w organizmie. Kompetentny zespół doświadczonych lekarzy i kosmetologów dba o to, aby każdy pacjent otrzymał długofalowy plan zabiegów, specjalnie dobrany do swoich indywidualnych potrzeb.

EKSPERT / Dr Ewelina Styczyńska-Kowalska lek. specjalista rehabilitacji medycznej, lekarz medycyny estetycznej oraz mgr kosmetolog Katarzyna Gładkowska/ Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna, Kraków

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.

EKSPERT / mgr kosmetolog Aleksandra Dimitrov i mgr kosmetolog Ewelina Rogozińska / Good Time Day SPA, Poznań

Salon GOOD TIME DAY SPA to jedyne tak wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Poznania. To odpowiedź na różne potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn. Ukoi i otuli zmysły, wprowadzi w dobry nastrój. Miejsce, w którym eksperci kompleksowo dbają o skórę twarzy i ciała wykorzystując jedynie najnowocześniejsze, bezpieczne technologie.