Popularność i coraz większa dostępność zabiegów estetycznych sprawia, że rośnie także liczba osób, które wiążą z nimi swoją przyszłość zawodową. Dla każdego zabiegowca dbającego o jak największą  skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych procedur istotna jest szeroka edukacja w tym zakresie i zdobywanie wiedzy od doświadczonych ekspertów. Specjalna sesja edukacyjna Medical beauty, która odbędzie się podczas 39. Międzynarodowego Kongresu LNE to interdyscyplinarne spotkanie znakomitych praktyków – głównie lekarzy i kosmetologów mających za sobą wiele lat ukierunkowanej pracy zabiegowej oraz doświadczenie w szkoleniach i przekazywaniu wiedzy. Specjalnym gościem sesji będzie dr Marek Wasiluk, niezależny ekspert, autor książki „Medycyna estetyczna bez tajemnic”, który poprowadzi wykład „Prawdziwe oblicze medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo, powikłania i realne możliwości”.

 

Zapraszamy do rejestracji kongresowej przez stronę www.lne.pl, szczególnie że pula karnetów z dostępem do tej sesji jest ograniczona (300 miejsc). Karnet obejmujący sesję Medical beauty uprawnia do udziału we wszystkich pozostałych sesjach 39. Kongresu LNE, z wyłączeniem limitowanych workshopów tematycznych.

Program sesji został opracowany we współpracy ze świetnymi ekspertami z zakresu zabiegów estetycznych.

 

W programie Medical beauty:

  • The Invisible scalpel – terapie łączone w zabiegach estetycznych. Rola dogłębnej znajomości anatomii w bezpiecznej i efektywnej pracy zabiegowca, dr Alex Karkhi (Rumunia)
  • Mezoterapia igłowa jako spektakularna, naturalna i niechirurgiczna metoda biorestrukturyzacji skóry, Małgorzata Janiczek
  • Rewitalizacja skóry z wykorzystaniem płynnej fibryny bogatopłytkowej, dr Zbigniew Leśniowski
  • Prawdziwe oblicze medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo, powikłania i realne możliwości, dr Marek Wasiluk
  • Bezpieczeństwo zabiegów estetycznych: anatomia, pierwsza pomoc, kazusy prawne – odpowiedzialność praktyków w pigułce, dr n. med. Izabela Załęska, Marcin Sydor, mec. Anna Płatkowska

 

Więcej szczegółów na www.kongres.lne.pl