Spotkanie pasjonatów dermatologii estetycznej organizowane jest już po raz dziewiętnasty! W dniach 9-11 marca wybitni lekarze z Polski i ze Świata będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolegami z branży. Na trzy dni Double Tree by Hilton Hotel przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie zamieni się w swego rodzaju Akademię. 

 

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych raz w roku organizuje spotkanie dla Lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w branży. Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane w trakcie 3-dniowego spotkania są okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Starannie przygotowywany program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.

Nieodłącznym elementem Kongresu jest również udział wystawców, którzy przedstawiają bogatą ofertę produktów wykorzystywanych w codziennej praktyce lekarskiej. 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, serdecznie zapraszamy wszystkich Lekarzy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska